Mike Tyson
youtube.com/tvn
Autor Mateusz Wysokiński - 13 Września 2020

Rywal przestraszył się Mike'a Tysona. Zgodził się na pojedynek, ale teraz uświadomił sobie, jaki błąd popełnił

Mike Tyson to bez wątpienia jedna z największych legend boksu. Pięściarz, który przez wielu uważany jest za jednego z najlepszych w historii, wrócił tryumfalnie do ringu i toczy walki pokazowe ze znanymi rywalami. Roy Jones Junior, który zgodził się na starcie z "Bestią" stwierdził, że popełnił wielki błąd i kiedy dojdzie do starcia, to będzie się wręcz obawiał swojego rywala.

Mike Tyson wrócił do uprawiania boksu. Legendarna "Bestia", która przez lata dominowała dyscypliną i pokonywała największych bokserów swoich czasów toczy obecnie walki pokazowe i w trakcie jednego ze starć ma skrzyżować rękawice z inną legendą - Royem Jonesem Juniorem. Jones Junior, który z początku zgodził się na walkę, zrozumiał jaki popełnił błąd i udzielił wywiadu w którym mówi otwarcie, że to starcie będzie miało zwycięzce w postaci Tysona właśnie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Mike Tyson będzie walczył z Royem Jonesem Juniorem. Legendarny bokser się obawia

Mimo że Tyson ma już najlepsze lata za sobą, to po powrocie do ringu udowodnił, że talent oraz legendarna siła, z której słynął nie zmieniły się od czasów poprzedniego zakończenia kariery bokserskiej. Roy Jones Junior, który początkowo wyrażał wielką chęć pokonania "Bestii" przyznał, że jego plany mogą ulec wielkiej zmianie.

- Jeśli chodzi o pojedynek z Tysonem, to będziemy po prostu walczyć. Kiedy będzie trzeba, zagryziemy zęby. Stanie się to, co ma się stać, to walka. Mike Tyson wciąz jest jednym z najsilniejszych i najbardziej eksplozywnych ludzi, jacy kiedykolwiek weszli do ringu. Mogłem popełnić błąd, zgadzając się na konfrotację z nim. On jest tutaj większym i silniejszym zawodnikiem - mówi Jones Junior.

Justyna Żyła chce wrócić do Piotra? Dała nieprawdopodobną wskazówkę, nie przestała go kochać? (FOTO)Justyna Żyła chce wrócić do Piotra? Dała nieprawdopodobną wskazówkę, nie przestała go kochać? (FOTO)Czytaj dalej

Bokser nie wątpliwości. Mike Tyson może go zweryfikować już w pierwszej rundzie

Zdaniem Roya Jonesa Juniora, talent Mike'a Tysona nie uległ degradacji, a sam prezentuje się bardzo dobrze. Legenda boksu uważa, że już w pierwszej rundzie Tyson będzie dominował i próbował go sprowadzić do partertu, tak jak za najlepszych lat swojej kariery.

- On będzie w pierwszej rundzie odpalał fajerwerki. Ja również mogę to zrobić, ale to Tyson jest w tym mistrzem, chyba jedynie George Foreman może z nim rywalizować pod względem bycia wybuchowym w pierwszych rundach - mówi za pośrednictwem amerykańskich mediów rywal Tysona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News