Mike Tyson
Facebook Mike Tyson
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Maja 2020

Mike Tyson otrzymał niesamowitą propozycję. Ta walka może być wielkim hitem

Mike Tyson niedawno ogłosił, że zamierza wznowić bokserską karierę. Legendarny zawodnik nie planuje jednak starć o najważniejsze tytuły, a jego walki mają mieć charakter pokazowy i służyć zebraniu pieniędzy na cele charytatywne. Powrót jednego z najlepszych pięściarzy w historii rozpala jednak wyobraźnię. “Mike” otrzymał intratną propozycję stoczenia walki w jednej z najbardziej brutalnych organizacji świata. 

Mike Tyson otrzymał niesamowitą propozycję współpracy, która może zagwarantować mu milionowy zysk. Po tym, gdy słynny bokser ogłosił, że zamierza ponownie wyjść do ringu, zaczęły pojawiać się oferty stoczenia przez niego walki nie tylko pokazowej, jak to zapowiadał. W swoich szeregach byłego mistrza widzą liczne organizacje sportów walki.

Zapadła oficjalna decyzja ws. Serie A. Wiemy, co dalej z przerwanym sezonemZapadła oficjalna decyzja ws. Serie A. Wiemy, co dalej z przerwanym sezonemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła podjął decyzję w sprawie końca kariery. Padły słowa, na które czekali wszyscy Polacy, podał datę
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Mike Tyson przygotowuje się do powrotu na ring

Kilka tygodni temu Mike Tyson ogłosił, że zamierza wznowić sportową karierę. 53-latek chce odbyć kilka walk pokazowych, z których dochód ma zostać przeznaczony na cele charytatywne. Starcia miałyby być maksymalnie czterorundowe, a “Bestia” nie myśli o powrocie do poważnej rywalizacji. Mówi się, że jego pierwszym przeciwnikiem mógłby zostać Evander Holyfield, który krótko po zapowiedzi Tysona, sam też postanowił reaktywować swoją karierę.

Starcie dwóch legendarnych zawodników na pewno cieszyłoby się ogromnym zainteresowaniem i uchodziły za swoisty rewanż za pamiętny pojedynek, w którym “Żelazny Mike” odgryzł Holyfieldowi kawałek ucha. Wokół Tysona wciąż jest głośno za sprawą nagrań wideo z jego przygotowań do powrotu. 53-letni były mistrz świata imponuje na nich dynamiką i formą, co sprawiło, że otrzymał ciekawą propozycję występu na gali organizacji Bare Knuckle Fighting Championship.

Robert Lewandowski na czele prestiżowego rankingu. Ronaldo i Messi są daleko w tyleRobert Lewandowski na czele prestiżowego rankingu. Ronaldo i Messi są daleko w tyleCzytaj dalej


Legendarny bokser otrzymał atrakcyjną propozycję

Wspomniana organizacja zajmuje się urządzaniem walk na gołe pięści. Ta forma rywalizacji zyskuje coraz większą popularność, choć otaczają ją liczne kontrowersje. Szef federacji chciałby, by Mike Tyson wziął udział w tego rodzaju walce. Argumentem za tym, by stawił on się w ringu, mają być oczywiście pieniądze. Sam bokser mógłby liczyć na gażę w wysokości 20 milionów dolarów, a dodatkowo część pieniędzy przekazanoby na cele charytatywne.

– Myślę, że wiem, co musimy zrobić, aby tak się stało. - powiedział szef federacji Bare Knuckle Fighting Championship David Feldman. Jako potencjalnego rywala Tysona wymienia się podobno Wanderleia Silvę z Brazylii. To utytułowany zawodnik MMA, który mógłby być dla emerytowanego boksera wymagającym przeciwnikiem.

Źródło: TVP Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, scenariusz dla polskiej turystyki się sprawdził. Nie ma już na co liczyć
  2. W poniedziałek uczniowie wracają do szkół. "Rodzice poślą tylko 11 procent dzieci"
  3. Z ostatniej chwili. Legendarny gracz zakażony koronawirusem. Przebywa w szpitalu
  4. Erling Haaland już niebawem opuści Bundesligę? Real Madryt coraz odważniej pyta o norweskiego gwiazdora
  5. Prezes Legii potwierdza. Michał Karbownik odejdzie. Będzie nowym rekordzistą Ekstraklasy
  6. W marcu zarobiłeś poniżej 7 tys. zł, ale pomocy z ZUS i tak nie będzie. Sam resort potwierdza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News