Mike Tyson
Youtube All Elite Wrestling
Autor Mateusz Dziubiński - 28 Maja 2020

Mike Tyson wdał się w bójkę. Wielką awanturę uchwyciły kamery (WIDEO)

Mike Tyson zaszokował świat, gdy kilka tygodni temu ogłosił, że zamierza reaktywować zakończoną przed piętnastoma laty bokserską karierę. 53-letni były mistrz świata ciężko trenuje, by być gotowym na wyjście do ringu. Na razie jednak dał o sobie przypomnieć wszystkim za sprawą swojego “niepokornego” oblicza. Tyson wdał się w wielką bójkę ze znanym zapaśnikiem.

Mike Tyson wywołał ogromną awanturę podczas zawodów wrestlingu AEW Dynamite na Florydzie. Emerytowany bokser, który niedawno ogłosił, że zamierza ponownie walczyć w ringu, był gościem specjalnym gali. Podczas imprezy wdał się w kłótnię, następnie bójkę ze słynnym zapaśnikiem Chrisem Jericho.

Poważny wypadek polskiego gwiazdora. Luksusowe auto trafi na złom, znamy stan zdrowia piłkarza (FOTO)Poważny wypadek polskiego gwiazdora. Luksusowe auto trafi na złom, znamy stan zdrowia piłkarza (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Cała Polska podaje dalej. Pilny apel policji, szukają świadków okropnej śmierci


Mike Tyson wywołał awanturę podczas gali wrestlingu

W Jacksonville na Florydzie udało się zorganizować galę wrestlingu AEW Dynamite, na której zawodnicy, wciąż bez udziału publiczności, mogli zaprezentować swoje umiejętności. Podczas wydarzenia nie zabrakło doskonale znanych wszystkim fanom tego sportu gwiazd. Jedną z największych był Chris Jericho, jedna z legend najbardziej prestiżowej federacji świata WWE.

Gościem specjalnym był natomiast Mike Tyson, który przygotowuje się do reaktywowania kariery sportowej. Zanim jednak obejrzymy “Żelaznego Mike’a” krzyżującego pięści w bokserskim ringu, mogliśmy oglądać jego popis między linami w Jacksonville. Jak się okazuje Tyson i wspomniany Jericho mają “niewyjaśnione sprawy”, co doprowadziło do ogromnej bójki z udziałem ich i innych zgromadzonych na sali osób.

Przerażająca teoria Andrzeja Gołoty. Te słowa mogą go słono kosztowaćPrzerażająca teoria Andrzeja Gołoty. Te słowa mogą go słono kosztowaćCzytaj dalej


Wściekłych sportowców musiał rozdzielać tłum zgromadzonych

Mike Tyson i Chris Jericho tworzyli niegdyś duet podczas gali WWE Raw. 10 lat temu obaj walczyli przeciwko Triple H-owi i Shawnowi Michaelsowi, jednak w pewnym momencie Tyson postanowił zwrócić się przeciwko swojemu kompanowi i znokautował go, tym samym gwarantując zwycięstwo rywalom. Jericho nie zapomniał o urazie sprzed lat i zażądał od Tysona przeprosin.

53-letni były mistrz świata wagi ciężkiej nie tylko nie przeprosił adwersarza, a do tego odepchnął go, rozpoczynając ogromną bójkę pomiędzy wszystkimi niemal osobami zgromadzonymi w sali. Zwaśnioną dwójkę rodzielono, więc do rozlewu krwi nie doszło. Jak to w przypadku wrestlingu, całe zdarzenie było w dużym stopniu wyreżyserowane i nie należy go brać zbyt poważnie. Niemniej kibicom starcie zapewniło godziwą rozrywkę.

Źróło: TNT

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 1 czerwca nowe obostrzenia. Nie ma wyboru, muszą je wprowadzić
  2. Dwie kolizje na S8. Ogromny korek od Bemowa po Bródno
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Gdzie i kiedy będziemy musieli nadal nosić maseczki? Rząd podał szczegółowe wytyczne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News