Mike Tyson
Wikimedia Commons/GabboT
Autor Bartosz Goluch - 30 Marca 2020

Tygrys Mike'a Tysona odgryzł rękę człowiekowi. Były czempion tłumaczy się z incydentu

Mike Tyson ma na swoim koncie masę szalonych przygód i sytuacji, o których po latach wolałby nie pamiętać. Jedną z fanaberii najmłodszego mistrza wagi ciężkiej w boksie był zakup tygrysa bengalskiego, którego trzymał na swojej posesji. Pewnego razu dziki kot pokazał swoje drapieżne oblicze i zaatakował człowieka.

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że Mike Tyson sprzedał swoją tygrysicę po tym, jak zwierzę miało odgryźć rękę nieznajomej kobiecie. Legendarny bokser potwierdził te doniesienia i opowiedział jak doszło do tego tragicznego incydentu.

Kiedy wrócą rozgrywki piłkarskie? UEFA podała ważną informacjęKiedy wrócą rozgrywki piłkarskie? UEFA podała ważną informacjęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje były mistrz Europy. Epidemia zabiła sportowca i jego rodzinę
  2. Epidemia koronawirusa zmusiła Brytyjczyków do budowy gigantycznego szpitala

Mike Tyson szczerze o historii z tygrysem

- Ktoś przeskoczył przez płot i znalazł się w miejscu, w którym znajdował się tygrys bengalski. "Kenya" (tak słynny bokser nazwał swojego dzikiego kota) nie znała tej dziewczyny. To był poważny wypadek - ujawnił 53-letni czempion w filmie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Tyson podzielił się drastycznymi szczegółami incydentu. Jak się okazało, cała sprawa słono kosztowała byłego boksera. - Nie uwierzyłbyś, co tygrys może zrobić z kawałkiem ciała człowieka. Nigdy nie powinienem próbować oswajać tygrysów. Potem dobrowolnie przekazałem tej dziewczynie 250 tys. dolarów - podsumował "Bestia".

Wojciech Szczęsny zmieni klub? Chcą go dwaj europejscy giganciWojciech Szczęsny zmieni klub? Chcą go dwaj europejscy giganciCzytaj dalej

Tyson zrywa z wizerunkiem złego chłopca

Biografia "Żelaznego Mike'a" przepełniona jest przemocą, narkotykami i szalonymi imprezami. Po zakończeniu kariery Tyson został bankrutem i znalazł się na dnie. Od kilku lat mistrz stara się wrócić do normalnego życia i powtórnie uczy się życia w społeczeństwie. Tyson przeszedł terapię, której celem było wyzwolenie go z narkotykowego nałogu i zmiana sposobu myślenia. Wiele wskazuje na to, że leczenie przyniosło pożądane rezultaty, a "Bestia" jest na dobrej drodze do odzyskania życiowej równowagi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szedł polem i odkrył niewiarygodny, niezwykle cenny skarb. Jednen z największych w Polsce, jak w filmach
  2. Pacjent z koronawirusem uciekł ze szpitala po napój wysokoprocentowy. Policja pilnie poszukuje klientów sklepu
  3. Ile zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę
  4. Justyna Kowalczyk potajemnie wyszła za mąż? W internecie aż huczy od spekulacji (ZDJĘCIE)
  5. Wielki wstrząs dla byłego reprezentanta Polski w skokach. Federacja wyrzuciła go na bruk bez uprzedzenia
  6. RMF: Wyjście z domu tylko w pojedynkę, nowe limity sklepach. Rząd wzmocni dzisiaj ograniczenia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News