Mike Tyson
Facebook Bleacher Report
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Listopada 2020

Mike Tyson walczył z Jonesem pod wpływem narkotyków? Rozbrajająca szczerość boksera

Mike Tyson w weekend wrócił do ringu po piętnastu latach przerwy. Jeden z najlepszych bokserów w historii zmierzył się z inną legendą tego sportu Royem Jonesem Juniorem. Charytatywna walka przyciągnęła uwagę milionów fanów boksu na całym świecie. Okazuje się, że znany z licznych wybryków Tyson, wyszedł do ringu pod wpływem substancji odurzających.

Mike Tyson w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu zmierzył się z Royem Jonesem Juniorem w charytatywnej walce w Los Angeles. Starcie zakończyło się remisem. W wywiadzie po walce Tyson zdradził, że wyszedł do ringu pod wpływem narkotyków.

Dawid Kubacki zarobił w tym sezonie prawdziwą fortunę. A to dopiero dwa konkursyDawid Kubacki zarobił w tym sezonie prawdziwą fortunę. A to dopiero dwa konkursyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:


Mike Tyson wrócił do boksu w wielkim stylu

Za nami jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych tego roku. W weekend odbyła się walka z udziałem Mike’a Tysona. Legendarny bokser wrócił do boksu po piętnastu latach przerwy.

Tak jak zapowiedział kilka miesięcy temu, Mike Tyson stoczył walkę pokazową. Jego przeciwnikiem został inny legendarny pięściarz Roy Jones Junior. Starcie trwało osiem rund po dwie minuty.

Przed walką wiadomo było, że wygrać można tylko przez KO lub TKO. Jeśli starcie skończy się po pełnym dystansie rundowym, ogłoszony zostanie remis. Tak też się stało, ale niektórzy obserwatorzy walki czują się zawiedzeni.

Zdaniem niemal wszystkich widzów, Mike Tyson zaprezentował się znacznie lepiej od rywala. Jones Junior przez większość czasu klinczował i unikał walki. Zwycięstwo należało się “Bestii”.

Niesforny sportowiec, który szokuje, od kiedy zyskał sławę pod koniec lat 80. ubiegłego wieku, zaprezentował się w ringu ze świetnej strony. Momentami Tyson wyglądał jak za czasów młodości. Jak się okazuje, także poza ringiem pozostaje wierny starym przyzwyczajeniom.

Fatalne informacje na temat Roberta Lewandowskiego. Kibice wstrzymali oddechFatalne informacje na temat Roberta Lewandowskiego. Kibice wstrzymali oddechCzytaj dalej


Tyson przyznał, że przed walką palił marihuanę

W rozmowie z dziennikarzami po walce w Los Angeles Mike Tyson zaskoczył wszystkich szczerym wyznaniem. 54-latek przyznał otwarcie, że do pojedynku z Royem Jonesem Juniorem wyszedł pod wpływem środków odurzających. “Żelazny Mike” palił marihuanę.

- Absolutnie tak było! Słuchajcie, po prostu nie mogę rzucić palenia. Paliłem przed wcześniejszymi walkami. Jestem palaczem. Palę codziennie. Nigdy nie przestałem - cytuje słowa Tysona “USA Today”.

Marihuana nie znajduje się na liście substancji zabronionych, dlatego też Tyson mógł przystąpić do walki i nie czekają go żadne konsekwencje. To już nie pierwszy raz, gdy bokser wychodzi do ringu po paleniu marihuany. W 2000 roku został zdyskwalifikowany właśnie za taki czyn w walce z Andrzejem Gołotą. Starcie uznano za nieodbyte.

Źródło: "USA Today"

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News