Milan Zlatan Ibrahimović
Instagram - Zlatan Ibrahimović
Autor Piotr Bernaciak - 2 Grudnia 2019

Zlatan Ibrahimović trafi do Milanu? Głos zabrał dyrektor sportowy klubu

Milan ma ogromne problemy w tym sezonie Serie A. Nie da się ukryć, że drużyna potrzebuje natychmiastowych wzmocnień. Jedno z nich może nadejść już niebawem. Głos w sprawie zabrał dyrektor sportowy klubu.

Milan z pewnością ma w ostatnim czasie kłopoty z grą na najwyższym poziomie. Drużyna prezentuje się słabo, ma problem ze zdobywaniem punktów, w związku z czym obecni zawodnicy zespołu są obwiniani o kompromitujące rezultaty. Niewykluczone, że niebawem niektórzy z nich poniosą konsekwencje za swoją grę w ostatnich miesiącach. Martwić mogą one również Polaka.

W ostatnich miesiącach pojawiało się mnóstwo informacji na temat tego, że powrotem do Europy zainteresowany jest Zlatan Ibrahimović. Kibice zgodnie twierdzili, że ważnym kandydatem w grze o podpisanie kontraktu ze Szwedem jest Milan. Teraz w sprawie wypowiedział się dyrektor sportowy klubu. Padły bardzo znamienne słowa na temat tego, co może stać się z legendą szwedzkiego futbolu.

Polski piłkarz zdewastował rynek miasta? Klub odnosi się do doniesień prasowychPolski piłkarz zdewastował rynek miasta? Klub odnosi się do doniesień prasowychCzytaj dalej

Milan chciałby sprowadzić Zlatana Ibrahimovicia

- Nie mamy żadnych nowych informacji na temat Ibrahimovicia, ponieważ tu nie ma negocjacji - mówi Frederic Massara. Jak się jednak dowiadujemy, nie oznacza to, że Milan definitywnie chciałby zrezygnować ze Szweda. Wielce prawdopodobne jest, że wciąż trwać będą starania o pozyskanie piłkarza w najbliższych miesiącach. Nie musi to być jednak zbyt proste.

Wszystko przez to, że doświadczony napastnik może mieć wysokie wymagania finansowe. Póki co nie zostały one ujawnione, lecz możemy być niemal pewni, że będzie on znacznie droższy w utrzymaniu, niż choćby Krzysztof Piątek. To właśnie Polak mógłby stracić miejsce w wyjściowym składzie w przypadku prawdopodobnego przyjścia byłego piłkarza LA Galaxy na San Siro.

Milan jest otwarty na negocjacje

- On samodzielnie chce rozważyć swoją przyszłość. Jest dostępny na rynku transferowym, ale w tej sprawie nie ma po prostu niczego nowego - dodaje dyrektor Milanu. Wiele wskazuje więc na to, że kluczowe w kwestii ściągnięcia Ibrahimovicia będą najbliższe miesiące.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski piłkarz zdewastował rynek miasta? Klub odnosi się do doniesień prasowych
  2. Gwiazdor Barcelony odejdzie z klubu? Ma dwie propozycje, transfer możliwy już zimą
  3. Jak zdobyć bilety na Euro 2020? Walka o miejsca na trybunach nie będzie łatwa
  4. Gwiazdor Ekstraklasy nie zagra do końca roku. Ma poważne problemy zdrowotne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News