Milan Ralf Rangnick
YouTube - AC Milan
Autor Piotr Bernaciak - 20 Lutego 2020

Milan będzie miał nowego trenera. Ogłoszenie już niebawem, media nie mają wątpliwości

Milan wciąż próbuje zakończyć kryzys, który trwa w klubie od kilku lat, jednak zażegnanie go nie jest wcale łatwe. Dziś media podały ważną wiadomość dla fanów Rossonerich. Dowiadujemy się, że drużyna będzie miała niebawem nowego trenera.

Milan od dłuższego czasu przechodzi ogromny kryzys i nie wiadomo, kiedy uda się go pokonać. Drużyna gra naprawdę słabo i ma problemy z kwalifikacją do europejskich pucharów, a na chwilę obecną trudno jest doszukać się w niej wielkiej gwiazdy, która będzie gotowa poprowadzić klub do ogromnych sukcesów. Zlatan Ibrahimović cieszy się szacunkiem, ale kwestia zakończenia jego kariery to pewnie kilka lat.

Włodarze klubu są jednak przekonani, że największy wpływ na obecną sytuacją ma osoba trenera. Teraz docierają do nas informacje podawane zgodnie przez największe międzynarodowe media, że już niebawem Milan ma doprowadzić do kolejnej zmiany trenera. Taka sytuacja byłaby prawdziwym kuriozum, jednak trzeba przygotować się na to, że jest bardzo możliwa.

Koszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówKoszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówCzytaj dalej

Milan znów chce zmienić trenera

Jeżeli Milan zatrudni nowego szkoleniowca, to będziemy mogli stwierdzić, że w ciągu ostatniego roku klub zatrudniał aż czterech szkoleniowców: Gennaro Gattuso, Marco Giampaolo, Stefano Piolego i właśnie Ralfa Rangnicka, który ma zostać trenerem Rossonerich od nowego sezonu. Póki co nic nie zostało potwierdzone przez klub, ale informacje podawane przez media są zgodne.

W sprawie zatrudnienia nowego szkoleniowca Milanu zgadzają się nie tylko włoskie media, ale również francuskie L'Equipe. Dowiadujemy się, że to właśnie Niemiec chce wrócić na ławkę trenerską i poprowadzić zespoł już w najbliższym czasie w związku z niesatysfakcjonującymi wynikami drużyny pod wodzą Stefano Piolego. Zanosi się na to, że zmiana rzeczywiście nastąpi.

Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjachWielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjachCzytaj dalej

Milan zamierza dokonać bardzo ważnej zmiany

Nawet poprawa formy Milanu w ciągu ostatnich tygodni najprawdopodobniej nie wystarczy, bowiem władze Milanu są przekonane, że projekt prowadzenia Milanu przygotowany przez Ralfa Rangnicka oczarował włodarzy i trudno spodziewać się, by chcieli oni teraz nagle utrzymać posadę Piolego. Wygląda więc na to, że destabilizacja w Mediolanie będzie trwała dalej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Tajemnicza palma w centrum Warszawy. Kto ją ustawił?
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News