Ministerstwo sportu zwolnienie absurd
Ze Stadionu
Autor Łukasz Kowalski - 1 Maja 2020

Rzeczniczka ministerstwa sportu zwolniona. Pożegnano ją z absurdalnego powodu

Ministerstwo sportu pożegnało zasłużoną dla polskiego sportu rzecznik prasową. Powód zwolnienia jest absurdalny. - Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu - podkreśla rozgoryczona była już rzecznik prasowa.

Ministerstwo sportu po zaledwie trzech miesiącach pracy zwolniło Agnieszka Roszkiewicz - rzecznika prasowego, która była także dyrektorką biura komunikacji, była odpowiedzialna za obsługę medialną resortu, kreowanie polityki informacyjnej i współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi.

Ministerstwo sportu zwolniło znaną w świecie sportu Agnieszkę Roszkiewicz

W świecie sportu była już rzeczniczka prasowa znana jest od dawna. W latach 2008 - 2012 pracowała w Polskim Związku Piłki Nożnej, gdzie była również rzecznikiem prasowym. Współtworzyła też komitet ds. mediów UEFA. Ponadto pracowała przy organizacji Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara

To nie koniec działalności Agnieszki Roszkiewicz w świecie sportu. Była zatrudniona także w Polskim Związku Podnoszenia Ciężarów i Polskim Związku Koszykówki. Do ministerstwa sportu trafiła z Polskiego Związku Zapaśniczego, gdzie pełniła funkcję sekretarza generalnego.

Absurdalny powód zwolnienia rzecznika prasowego przez ministerstwo sportu

W ministerstwie sportu zastąpiła na funkcji rzecznika prasowego Annę Ulman, która przeszła do Światowej Agencji Antydopingowej. Stanowisko pełniła tylko trzy miesiące i nie kryje rozgoryczenia powodem zwolnienia. W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl powiedziała:

- To nie była moja decyzja. Nie spodziewałam się tego, wcześniej nie było żadnych skarg czy zażaleń na mój sposób pracy czy sposobu realizacji zadań, podejścia. Zostałam zaproszona na spotkanie i usłyszałam absurdalne tłumaczenia, np. że nie podobało się to jak komunikowaliśmy się po rocznicy katastrofy smoleńskiej .

Poznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałPoznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

O jakie nieprawidłowości w komunikacji w związku z obchodami 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej chodzi? Jak sama Roszkiewicz zaznacza - Mieliśmy opublikować informację, że pani minister wzięła udział w obchodach i po złożeniu wieńca opublikować w mediach społecznościowych post. To był jeden z bezsensownych argumentów - nie mogę tego inaczej nazwać. Była już rzeczniczka prasowa podkreśla, że pierwszy raz w życiu spotyka się "z takim brakiem profesjonalizmu".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News