Ministerstwo Sportu koronawirus
Marek BAZAK/East News
Autor Łukasz Kowalski - 16 Października 2020

Ministerstwo Sportu podjęło decyzję w sprawie COVID-19. Chodzi o obiekty sportowe, wiemy, kto będzie mógł korzystać

Ministerstwo Sportu przekazało informacje na temat nowych obostrzeń wprowadzonych w Polsce w celu zwalczenia epidemii koronawirusa. Zgodnie z decyzjami rządu zamknięte pozostaną siłownie, aquaparki i baseny. Te ostatnie będą otwarte dla pewnych grup. Wiadomo, kto będzie mógł korzystać z basenów.

Ministerstwo Sportu przekazało Polakom informacje na temat obostrzeń związanych ze zwalczaniem epidemii koronawirusa w naszym kraju. Rząd przez gwałtowne wzrosty zachorowań został zmuszony podjąć radykalne kroki. Nowe restrykcje bardzo mocno uderzą m.in.: w sport w wykonaniu zawodowym, jak i amatorskim.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media: Kamil Grosicki zmienił klub. Transfer last minute do dwukrotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów
  2. Biedronka, Lidl, Auchan i Kaufland wydały ważne komunikaty. Dotyczą nowych godzin otwarcia
  3. Jerzy Engel w oparach absurdu. Słowa o Arkadiuszu Miliku będą się za nim ciągnęły bardzo długo
Narzeczona Artura Szpilki zaskakuje. Poddała się operacji na intymnych częściach ciała, jej wyznanie rozbraja (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki zaskakuje. Poddała się operacji na intymnych częściach ciała, jej wyznanie rozbraja (FOTO)Czytaj dalej

Ministerstwo Sportu podało informację na temat obostrzeń

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa w Polsce jest dramatyczna. Gwałtowny wzrost zakażeń zmusił rząd do podjęcia zdecydowanych działań. W ramach nowych obostrzeń w całym kraju zamknięte zostaną m.in.: siłownie, aquaparki i baseny. Szczególnie reguły dotyczące tych ostatnich wzbudzają wątpliwości.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Ministerstwo Sportu z basenów będą mogły korzystać dwie grupy użytkowników. Pierwsza to osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych, a druga to studenci i uczniowie - w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

Jednak internauci od razu zwrócili resortowi uwagę, że te informacje są niekompletne. Nie wskazanej informacji, czy dotyczy to całego kraju, czy też tylko czerwonej strefy. Jak zaznaczają niektórzy internauci, brak jasnych komunikatów powoduje, że obywatele są dezinformowani.

Otylia Jędrzejczak pójdzie do sądu? Chodzi o przepisy rządu, Otylia Jędrzejczak pójdzie do sądu? Chodzi o przepisy rządu, "będę walczyć"Czytaj dalej

Wiadomo dla kogo będą otwarte baseny

Jasno i mocnych słowach o zamknięciu basenów wypowiedziała się polska mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak, dla której taka decyzja rządu jest niezrozumiała. - Mnie także zaskoczyła wiadomość o zamknięciu pływalni, tym bardziej, że przecież w wodzie jest chlor, dzięki czemu jest to miejsce bezpieczniejsze od innych - napisała Otylia Jędrzejczak w mediach społecznościowych do swoich fanów.

Z kolei inna branża, która bardzo mocno odczuje skutki obostrzeń, zapowiada zdecydowane kroki. Chodzi o branżę fitness. Przedstawiciele tego sektora zapowiedzieli protest w sobotę na ulicach Warszawy. Bardzo mocno o zamknięciu siłowni wypowiedziała się także Anna Lewandowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd zagina parol na przeciwników maseczek. Morawiecki pewny swego
  3. Marzyła o jachcie, ale zdecydowała się na skromniejszy zakup. Wiemy, co Iga Świątek kupiła za pieniądze z wygranej
  4. Polski gwiazdor apeluje do Jerzego Brzęczka. Chce zagrać w kadrze, "Zasłużyłem sobie na to i zapracowałem"
  5. Nie żyje legenda polskiego sportu. Mistrz Polski na zawsze pozostanie w sercach kibiców
  6. Nagle był huk, 4 osoby nie żyją. TVP przekazało tragiczne wiadomości z zagranicy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News