Misja Futbol
Onet - YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 20 Lutego 2020

Świetna wiadomość dla polskich kibiców. Niebawem wróci uwielbiany program sportowy

Misja Futbol cieszyła się ogromną popularnością w czasach, gdy była transmitowana przez Onet. Jakiś czas temu program zniknął jednak z anteny. Wszystko miało związek z odejściem z firmy znanych dziennikarzy sportowych. Teraz jednak pojawiła się wspaniała wiadomość.

Misja Futbol zadebiutowała w mediach społecznościowych kilka lat temu i szybko zyskała ogromną popularność. Wszystko przez to, że co tydzień pojawiała się możliwość posłuchania najbardziej znanych dziennikarzy sportowych i komentatorów wydarzeń o tematyce sportowej w Polsce. Program cieszył się ogromną oglądalnością, czemu trudno się dziwić.

Pod koniec poprzedniego roku Misja Futbol zniknęła na skutek odejścia wszystkich dziennikarzy związanych z formatem. Jakiś czas temu poinformowali oni, że wspólnie zakładają zupełnie nowy kanał, który nazwany został Kanałem Sportowym. Teraz jeden z jego założycieli ogłosił wspaniałą informację dotyczącą nowego tworu.

Koszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówKoszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówCzytaj dalej

Misja Futbol zaliczy wielki powrót

Krzysztof Stanowski, założyciel portalu weszlo.com i jeden z założycieli Kanału Sportowego ogłosił na Twitterze, że już niebawem na antenę wróci program, który cieszył się ogromną popularnością. Dowiedzieliśmy się, że to właśnie Kanał Sportowy będzie teraz pokazywał kibicom Misję Futbol, która przejdzie pewne zmiany, jednak będzie prowadzona ze stałym składem ekspertów.

Widzowie znów będa mogli posłuchać opinie Michała Pola, Mateusza Borka, Tomasza Smokowskiego, a być może także Dariusza Szpakowskiego i Tomasza Ćwiąkały oraz Przemysława Rudzkiego. Programy z ich udziałem były powszechnie chwalone, a teraz mają znów zawitać do internetu.

Neymar ma nową dziewczynę. Natalia Barulich wygląda naprawdę zjawiskowo (ZDJĘCIA)Neymar ma nową dziewczynę. Natalia Barulich wygląda naprawdę zjawiskowo (ZDJĘCIA)Czytaj dalej

Misja Futbol znów w internecie

Do powrotu Misji Futbol dojść ma na początku marca, gdy ostatecznie zakończone zostanie tworzenie studia Kanału Sportowego. Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do tego bez opóźnień.

Warto przypomnieć, że wspomniani dziennikarze pożegnali się z Ringier Axel Springer Polska w ostatnich miesiącach 2019 roku. Misja Futbol od tego czasu nie wróciła na antenę na kanałach Onetu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Tajemnicza palma w centrum Warszawy. Kto ją ustawił?
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News