Roberto Duran Mistrz
instagram.com/robertoduranbox/
Autor Aleksy Kiełbasa - 26 Czerwca 2020

Legendarny mistrz zakażony koronawirusem

Wielki mistrz czterech kategorii wagowych trafił do szpitala. Roberto Duran (103-16, 70 KO), dziesięć dni po swoich 69 urodzinach poczuł się na tyle źle, że konieczne było przeprowadzenie specjalnych badań. „Kamienne pięści” miał problem z oddychaniem. Okazało się, że ma koronawirusa.

Roberto Duran to były mistrz wagi lekkiej, półśredniej, junior średniej i średniej. „Kamienne pięści" walczył w latach 1968-2001 i uchodzi za jednego z najlepszych pięściarzy wagi lekkiej w historii. W Panamie uchodzi za bohatera narodowego. Wczoraj pięściarz trafił do prywatnego szpitala w swojej ojczyźnie z powodu dolegliwości oddechowych. Od razu zrobiono mu badania na COVID 19.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Oficjalnie potwierdzili, zamykają plaże. Zaskakująca wiadomości z pewnością zmartwi wielu turystów w Hiszpanii
Na jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęNa jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęCzytaj dalej

Pięściarz miał uszkodzenia płuc

- Nie wahaliśmy się i nie zastanawialiśmy ani przez moment. I nie chodzi tylko o potencjalne zagrożenie koronawirusem, mieliśmy również na uwadze uszkodzenia płuc, które ojciec doznał w wypadku samochodowym w Argentynie w 2001 roku. Tamte wydarzenia zmusiły go do ostatecznego wycofania się z boksu - komentuje sprawę syn legendy, Robin Duran.

Smutna wiadomość z samego rana. 37-letni ulubieniec fanów zmarł na zapalenie płuc. Zostawił dwójkę dzieciSmutna wiadomość z samego rana. 37-letni ulubieniec fanów zmarł na zapalenie płuc. Zostawił dwójkę dzieciCzytaj dalej

Mistrz zakażony koronawirusem

Pierwsze objawy wskazywały na zwykłą grypę. Jednak test na obecność koronawirusa okazał się niestety pozytywny.

- Wyniki mojego ojca właśnie przyszły i potwierdziły obecność Covid-19. Wciąż nie ma objawów, poza zwykłym przeziębieniem. Nie przebywa na oddziale intensywnej terapii i nie jest podłączony do respiratora. Nadal jest na obserwacji - poinformował na Instagramie Robin Duran, syn pięściarza.

Roberto Duran

- Lekarze powiedzieli nam, że z jego płucami wszystko jest w porządku. Nie ma oznak, że choroba będzie miała ciężki przebieg. Zachowajmy wiarę, że wszystko się dobrze skończy – dodał Duran junior.

Źródło: sport.dziennik.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo wielu Polaków otrzyma w przyszłym roku prezent od ZUS. Będą mogli trochę odetchnąć
  2. Oficjalna deklaracja: USA pomoże Polsce w rozwoju sieci 5G.
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News