Mistrz Polski
Youtube/Moto Gang
Autor Bartosz Goluch - 8 Maja 2020

Mistrz Polski zaatakowany podczas treningu. Napastnik próbował go utopić (WIDEO)

Mistrz Polski podczas jednego z treningów został napadnięty przez agresora, który wrzucił go do rowu z wodą i próbował utopić. Napastnik wpadł w furię, gdyż uznał, że zawodnik podczas ćwiczeń może uszkodzić jego mienie. W internecie znalazło się nagranie ze skandalicznego incydentu.

Artur Puzio, mistrz Polski w motocrossie został zaatakowany podczas treningu przez rolnika. Mężczyzna twierdził, że zawodnik jeździ po jego ziemi i przez swój trening uszkodzi jego własność. Sprawa wzbudziła ogromne kontrowersje wśród internautów.

Czołowa polska siatkarka zrzuciła ubrania. Pikantne zdjęcie rozpala wyobraźnię fanów (FOTO)Czołowa polska siatkarka zrzuciła ubrania. Pikantne zdjęcie rozpala wyobraźnię fanów (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli

Mistrz Polski napadnięty podczas treningu

Zaczęło się od serii wulgaryzmów i gróźb. - Po moich łąkach będziesz, kur..., rył? Kto Ci, kur..., kazał po moich łąkach jeździć? - pieklił się rolnik. Mężczyzna odgrażał się także kamerzyście, który nagrywał trening polskiego motocyklisty. Po chwili agresor przeszedł od słów do czynów i ruszył w kierunku zawodnika z kijem w ręku. Nagranie urywa się, gdy rolnik wrzucił Puzia do rowu i zanurzył jego głowę pod powierzchnią wody.

Mistrz Polski w motocrossie spotkał się z ogromnym hejtem ze strony środowiska rolników, którzy wzięli w obronę kolegę po fachu mimo jego karygodnego zachowania. Portal "Świat Rolnika" prosił, aby w obecnej sytuacji szczególnie dbać o uprawy, ponieważ dla nich, jest to główne źródło dochodu.

Robert Lewandowski zrobił Annie cudowną niespodziankę po porodzie. O takim mężu marzy każda kobieta (FOTO) Robert Lewandowski zrobił Annie cudowną niespodziankę po porodzie. O takim mężu marzy każda kobieta (FOTO) Czytaj dalej

Puzio odpowiada na zarzuty

W podobnym tonie wypowiedział się także lider AGROUnii Michał Kołodziejczak, który potępił zachowanie motocyklisty, który opublikował film w internecie. - To nie tylko niszczenie mienia, ale także zniesławienie grupy społecznej, jaką są rolnicy. Dodatkowo ma to negatywny wpływ na postawy oglądających i propaguje złe zachowania wobec rolników - oświadczył.

Puzio nie pozostał dłużny rolnikom. Padły mocne słowa. - Rolnik chciał mnie utopić... jak teraz oceniacie fale hejtu za przejechanie 100 metrów po polu... jesteście po prostu zaj...! Ale do człowieczeństwa wam daleko buraki i niedorajdy życiowe! - napisał na Facebooku mistrz Polski w motocrossie.

Mściwy rolnik chciał mię utopić - nauka skoków przez rowy / angry people vs bikers

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News