mistrz polski rolnik
screen - youtube.com
Autor Łukasz Kowalski - 13 Maja 2020

Rolnik próbował utopić mistrza Polski. Zakończenie wielkiej afery zaskoczyło wszystkich

Mistrz Polski zbulwersował swoim zachowaniem kibiców motosportu w Polsce. Afera, którą wywołał spowodowała burzę w sieci znalazła swój finał na najwyższych szczeblach. Polski Związek Motorowy postanowił odebrać mu licencję instruktora, a fani nie kryją oburzenia jego zachowaniem. Teraz zawodnik się tłumaczy, że to była akcja społeczna.

Mistrz Polski w motocrossie Artur Puzio ostatnio zszokował kibiców motosportu w całej Polsce. Niedawno zawodnik opublikował film, na którym widać jak niszczy pole, na którym są uprawy. Pomiędzy zawodnikiem i właścicielem ziemi wywiązała się awantura, podczas której padły niecenzuralne słowa. Rolnik groził również zawodnikowi.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Znany polski dziennikarz sportowy dotkliwie pobity. Przerażające sceny w hotelowej toalecieZnany polski dziennikarz sportowy dotkliwie pobity. Przerażające sceny w hotelowej toalecieCzytaj dalej

Mistrz Polski zniszczył pole

6 maja Artur Puzio zamieścił w sieci filmik pt. "Mściwy rolnik chciał mię utopić". Na nagraniu widać jak motocyklista jeździ po polu, na którym niedawno były posiane zbiory. Zachowanie Mistrza Polski doprowadziło do wściekłości rolnika, do którego należy pole. Właściciel nie krył oburzenia i ruszył w kierunku zawodnika, trzymając w rękach dwa drewniane kije, którymi zaczął okładać Mistrza Polski. - Co pan robi?! - pytał Puzio. - Po moich łąkach będziesz k***o rył?! - odpowiedział wściekły rolnik. Po czym przeszedł do gróźb. – Utopię cię, k***o! - rzucił w kierunku Puzio.
Wideo zawodnika spotkało się z ostrą krytyką fanów. Tę z kolei w niewybredny sposób skomentował sam zawodnik. - Do człowieczeństwa Wam daleko, buraki i niedorajdy życiowe - powiedział do tych, którzy nieprzychylnie patrzyli na jego działania.

Teraz zawodnik utrzymuje, że wydarzenia przedstawione na nagraniu to tak zwana "ustawka". Mistrz Polski chciał w ten sposób zwrócić uwagę na problem, jakim jest jazda offroadowców w miejscach do tego nieprzeznaczonych. - Wkur...a mnie to, że mainstreamowe media w tak prymitywny sposób doszukują się sensacji - skwitował.

Zawodnik tłumaczy się, że to była akcja społeczna

Na filmie opublikowanym 11 maja Puzio przedstawia Pana Mirka, czyli rolnika, który na pierwszym filmiku go bił i chciał topić. Zawodnik podkreśla, że doszedł do porozumienia z Panem Mirosławem. Ten miał się zgodzić w "ustawce" w zamian za pomoc Mistrza Polski w gospodarstwie.

Do sprawy oprócz fanów, którzy nie wierzą w intencje Puzio, odniosła się Główna Komisja Sportu Motocyklowego przy Polskim Związku Motorowym. W oświadczeniu przekazano, że odebrano zawodnikowi licencję instruktora. - W związku z upublicznieniem filmu dokumentującego akt wandalizmu dokonanego przez zawodnika z licencją PZM oraz instruktora sportu motocyklowego, PZM jako organizacja potępia całkowicie tego typu zachowanie, tym bardziej że osoba dokonująca tego czynu w sposób lekceważący odnosiła się do trudu pracy rolnika, komentując na bieżąco swoje postępowanie. - czytamy w komunikacie.

Był przekonany, że nikt go nie słyszy. Największa wpadka komentatora w historii polskich mediówBył przekonany, że nikt go nie słyszy. Największa wpadka komentatora w historii polskich mediówCzytaj dalej

Polski Związek motorowy potępia takie zachowanie

- Sport jako idea ma w sposób zorganizowany i bez szkody, także majątkowej, dla osób postronnych zapewniać możliwości realizacji pasji, a także zagospodarować wielką energię osób w każdym wieku właśnie po to, aby nie dochodziło do niekontrolowanych incydentów. W tym celu wydzielane są miejsca dedykowane do realizacji treningów i nic nie usprawiedliwia skracania sobie drogi nawet na krótkim odcinku pola uprawnego. - pisze dalej GKSM PZM.

- Opisane wyżej zachowanie zasługuje na potępienie tym bardziej że zawodnik Artur Puzio powinien zdawać sobie sprawę, że osoba posiadająca uprawnienia instruktora musi dawać jak najlepszy przykład swoim zachowaniem. - dodaje.

- Z uwagi na powyższe GKSM PZM podjęła decyzję o pozbawieniu licencji instruktora sportu motocyklowego w trybie natychmiastowym. Jednocześnie w imieniu całej społeczności sportu motorowego przepraszamy za to, w jak w bezmyślny sposób ten były już instruktor odnosił się do trudu pracy innych. - podsumowała komisja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Restauracje, fryzjerzy i bary otwarte już od przyszłego tygodnia. Zaskakująca decyzja rządu Włoch
  2. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Nowy zakaz wchodzi 20 maja. Objętych ponad 100 tys. sklepów, dotknie 9 mln Polaków, dla połowy z nich będzie nieprzyjemną niespodzianką

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News