Mistrz Świata
Pixabay
Autor - 10 Sierpnia 2020

Media podały zatrważające informacje. Mistrz świata zakażony koronawirusem, ogromny pech

Mistrz świata w biegu na 3000 metrów z przeszkodami poinformował, że zaraził się koronawirusem. Dla zawodnika jest to ogromny pech, ponieważ szykował się on do pobicia rekordu świata na swoim koronnym dystansie. Ze względu na zakażenie nie ma szans, aby dokonał tego w najbliższym możliwym terminie.

Mistrz świata Conseslus Kipruto przygotowywał się do pobicia rekordu świata w biegu na 3000 m z przeszkodami. Niestety, jego plany pokrzyżowało zakażenie koronawirusem, o którym sportowiec poinformował za pomocą swojego oficjalnego konta na Twitterze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 158 pasażerów trafiło na kwarantannę. Zadecydowała 1 minuta
Anna Lewandowska powiedziała otwarcie o pokazywaniu piersi publicznie. Jej słowa zadziwiły wiele PolekAnna Lewandowska powiedziała otwarcie o pokazywaniu piersi publicznie. Jej słowa zadziwiły wiele PolekCzytaj dalej

Mistrz świata zarażony koronawirsuem

25-letni Kenijczyk odniósł w swojej karierze już wiele sukcesów i chciałby je wszystkie dopełnić pobiciem rekordu świata. Kipruto w 2016 roku został mistrzem olimpijskim, w 2017 oraz 2019 roku zdobywał natomiast złoty medal mistrzostw świata. Na nadchodzącym mityngu Diamentowej Ligi zamierzał w końcu spełnić swoje kolejne marzenie.

Na 14 sierpnia zaplanowany został mityng w Monako, na którym Kipruto zamierzał stanąć do walki o pobicie rekordu świata w biegu na 3000 metrów z przeszkodami. Jego obecny rekord życiowy to 8.00,12 min, który jest gorszy od obecnego rekordu świata o sześć i pół sekundy (7.53,63 min ustanowiony przez Saifa Saaeeda Shaheena z Kataru).

Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)Czytaj dalej

Kolejna okazja już niedługo

O chorobie Conseslus Kipruto poinformował za pomocą swojego Twittera. - Niestety mój test na COVID-19, który musiałem wykonać przed startem w Monako, okazał się pozytywny i z tego powodu nie mogę wziąć udziało w mityngu Diamentowej Ligi 14 sierpnia - napisał aktualny mistrz świata.

- Nie mam żadnych objawów i byłem w wyśmienitej formie. Planowałem zaatakować rekord świata - napiał dalej Kipruto. Do pobicia rekordu 25-letni Kenijczyk będzie miał jeszcze kilka okazji, ponieważ łącznie na ten sezon zaplanowany siediem mityngów Diamentowej Ligi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie musisz jeździć jak wariat, żeby dostać mandat 200 zł. Powód mocno cię zaskoczy
  2. Rosjanie planują podbój planety. O dziwo, nie jest to Mars
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News