Mistrzostwa świata gwiazda
Instagram - Verona van de Leur
Autor Piotr Bernaciak - 24 Kwietnia 2020

Nikt nie wiedział czemu złota medalistka MŚ zakończyła karierę. Właśnie okazało się, że jest gwiazdą ostrych filmów dla dorosłych

Mistrzostwa świata okazały się przed laty zwycięskie dla jednej z zawodniczek, która odczuwała wielkie szczęście. Dziś jednak jej zawód nie ma zupełnie nic wspólnego ze światem sportu. Aż trudno uwierzyć w to, czym kobieta obecnie się zajmuje.

Mistrzostwa świata dały jednej z młodych kobiet szansę na to, by osiągnąć światową sławę. Po tym, jak udało jej się zdobyć złoty medal zdawała sobie sprawę z tego, że na świecie nie ma lepszej od niej. Wydawałoby się, że po takim triumfie można utrzymywać się na szczycie przez bardzo wiele lat i spełniać się w ten sposób zawodowo. Nie każdy jednak chce podążać tą drogą.

Jedna ze złotych medalistek postanowiła poświęcić się zupełnie innej ścieżce kariery, która okazała się dla niej bardziej atrakcyjna niż kolejne postępy w świecie sportu. Tego typu postępowanie zdecydowanie należy uznać za niecodzienne. Mało który sportowiec angażuje się w tego typu branżę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Patogwiazda Fame MMA wstawiła zdjęcie tylko dla dorosłych. Jeden szczegół rozbudził wyobraźnię fanów (FOTO)Patogwiazda Fame MMA wstawiła zdjęcie tylko dla dorosłych. Jeden szczegół rozbudził wyobraźnię fanów (FOTO)Czytaj dalej

Mistrzostwa świata nie dały jej szczęścia

Gwiazda mistrzostw świata w gimnastyce w 2002 roku przyniosły sensacyjny triumf Verony van de Leur, holenderskiej gimnastyczki, która miała wówczas dopiero siedemnaście lat. W tak młodym wieku osiągnęła gigantyczny sukces i została nawet wybrana w swojej ojczyźnie sportsmenką roku. Dziś jednak nie ma już nic wspólnego ze sportem.

Po kilku latach niepowodzeń ostatecznie van de Leur w wieku 23 lat zdecydowała się zakończyć karierę. Po jakimś czasie ogłosiła, że została aktorką filmów dla dorosłych, które sprzedaje na własnej stronie internetowej. Fani nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyl erotyczne sceny z udziałem nagiej byłej mistrzyni świata. Ci, którzy pamiętali ją sprzed lat, nie wierzyli własnym oczom.

Poznaliśmy przyszłość Jerzego Brzęczka. Sekretarz PZPN się wygadał, wszystko jest już jasnePoznaliśmy przyszłość Jerzego Brzęczka. Sekretarz PZPN się wygadał, wszystko jest już jasneCzytaj dalej

Mistrzostwa świata. Była mistrzyni została aktorką filmów dla dorosłych

Choć kobieta przekonywała, że w filmach występowała jedynie ze swoim chłopakiem, to mimo wszystko jej zachowanie nie spotkało się z pozytywnym przyjęciem wśród kibiców. Nie może to jednak w żaden sposób dziwić, bo choć naraziła się ona na mnóstwo negatywnych komentarzy, to jej rozpoznawalność dodatkowo wzrosła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News