Mistrzostwa świata
Flickr
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Czerwca 2020

Wiemy, gdzie odbędą się kolejne mistrzostwa świata. Spore zaskoczenie, jeszcze nigdy nie było tam kobiecego mundialu

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to najchętniej oglądana przez kibiców impreza sportowa świata. W ostatnich latach wielkim zainteresowaniem cieszy się nie tylko rywalizacja najlepszych piłkarzy globu, ale też zmagania pań. Właśnie dowiedzieliśmy się, gdzie odbędzie się następny turniej o tytuł najlepszej drużyny kobiecej. Wybór budzi zaskoczenie kibiców.

Mistrzostwa świata kobiet w piłce nożnej zyskują coraz większą popularność wśród sympatyków futbolu. FIFA ogłosiła właśnie decyzje, gdzie odbędą się zmagania pań w 2023 roku. Dla wielu będzie to zaskoczenie.

Polskę obiegła informacja o tragicznej, przedwczesnej śmierci. Nie żyje Karolina Bojarska, Polacy masowo wysyłają kondolencjePolskę obiegła informacja o tragicznej, przedwczesnej śmierci. Nie żyje Karolina Bojarska, Polacy masowo wysyłają kondolencjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Oficjalnie potwierdzili, zamykają plaże. Zaskakująca wiadomości z pewnością zmartwi wielu turystów w Hiszpanii


Mistrzostwa świata kobiet w 2023 roku odbędą się w Australii i Nowej Zelandii

O organizację mistrzostw świata w piłce nożnej kobiet w 2023 roku ubiegało się kilka państw w tym Brazylia, Japonia, Kolumbia oraz Australia i Nowa Zelandia. Z wyścigu o prawo do goszczenia najlepszych drużyn globu wycofały się dwa pierwsze państwa, więc ostatecznie władze FIFA musiały wybrać jedynie pomiędzy Kolumbią oraz Australią, która chciała czempionat zorganizować wspólnie z Nową Zelandią.

Decyzje oficjeli poznaliśmy w czwartek. FIFA zdecydowała się wybrać na gospodarza zmagań w 2023 roku Australię i Nową Zelandię. Dla państw z Oceanii będzie to pierwsza tego typu impreza sportowa w historii.

Na jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęNa jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęCzytaj dalej


Zmagania najlepszych zawodniczek po raz pierwszy na Antypodach

Zdecydowano, że rywalizacja o tytuł najlepszej żeńskiej reprezentacji świata w 2023 roku rozgrywać się będzie na trzynastu stadionach. Osiem z nich jest zlokalizowanych w Australii i są to dwa obiekty w Sydney, po jednym w Brisbane, Melbourne, Newcastle, Perth, Launceston i Adelaide. Pięć pozostałych aren znajduje się na terenie Nowej Zelandii. Mecze odbędą się w Auckland, Wellington, Dunedin, Hamilton i Christchurch.

Źródło: FIFA, TVP Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo wielu Polaków otrzyma w przyszłym roku prezent od ZUS. Będą mogli trochę odetchnąć
  2. Oficjalna deklaracja: USA pomoże Polsce w rozwoju sieci 5G.
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News