Mistrzostwa świata
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Września 2020

Szalony plan organizatorów mundialu. Cała reprezentacja ma zagrać w europejskiej lidze

Mistrzostwa świata zbliżają się wielkimi krokami, a jego organizatorzy, czyli Katarczycy, mają niesamowicie oryginalny plan, jak znakomicie przygotować swoich piłkarzy do turnieju, by ci nie zbłaźnili się na tle innych reprezentacji. Ktoś wpadł na pomysł, by drużyna Kataru zagrała w znanej europejskiej lidze i wszystko wskazuje na to, że tak się faktycznie stanie. Czegoś takiego jeszcze w dziejach futbolu nie było. 

Mistrzostwa świata odbędą się już za dwa lata. Po raz pierwszy zorganizowane zostaną przez Katar, a władze tego państwa chcą, by ich reprezentacja pokazała się z jak najlepszej strony. W tym celu obmyślono plan, który pomoże doskonale przygotować się piłkarzom do turnieju. Wszyscy mają zagrać razem w znanej europejskiej lidze.

Niemieckie media oskarżają Roberta Lewandowskiego o unikanie milionowych podatków. Kapitan reprezentacji Polski odniósł się do zarzutówNiemieckie media oskarżają Roberta Lewandowskiego o unikanie milionowych podatków. Kapitan reprezentacji Polski odniósł się do zarzutówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problem
  2. Blisko 140 tys. Polaków ruszyło po dodatkowe wsparcie. Można dostać nawet 31,8 tys. zł
  3. \Polscy kibice w żałobie. Nie żyje były piłkarz kultowej polskiej drużyny, znały go tysiące Polaków


Mistrzostwa świata. Oryginalny pomysł gospodarzy. Pierwszy taki w historii

Już za dwa lata odbędą się mistrzostwa świata organizowane po raz pierwszy w historii przez Katar. Władze tego państwa nie tylko chcą, by turniej stał na najwyższym poziomie pod względem organizacyjnym, ale także planują doskonale przygotować swoich zawodników do rywalizacji z najlepszymi drużynami globu. W tym celu opracowano oryginalny plan.

Belgijska gazeta “DH” podała niewiarygodne informacje. Katarczycy chcą na kilka miesięcy przed mistrzostwami świata wypożyczyć wszystkich zawodników drużyny narodowej do zespołu występującego w belgijskiej ekstraklasie KAS Eupen. Pomóc ma w tym fakt, że klub ten należy do emira Kataru. Takiej sytuacji w piłce nożnej jeszcze nie było.

Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendęGdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendęCzytaj dalej


Wszyscy katarscy piłkarze zagrają w jednym klubie znanej ligi

Zawodnicy reprezentacji Kataru mieliby trafić do KAS Eupen prawdopodobnie na sezon przez rozpoczęciem się mundialu i w ciągu kilku miesięcy pracować nad zgraniem, trenować wspólnie i przygotować rozwiązania taktyczne już na sam turniej. Tym sposobem, gdy zakończy się sezon ligowy, już w maju drużyna byłaby przygotowana do gry na mistrzostwach świata. Uznano, że gra w silnej europejskiej lidze będzie doskonałym treningiem dla piłkarzy.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendę
  4. Pilne: CBA weszło do znanego polskiego klubu sportowego. Są zatrzymani, sprawa jest poważna
  5. Justyna Żyła pokazała wszystkim swojego nowego chłopaka. Zdjęcie po chwili zniknęło, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News