MMA, Karolina Kowalkiewicz
Twitter
Autor Bartosz Goluch - 3 Marca 2020

Polska zawodniczka MMA pokazała oko po walce. Jego stan jest fatalny (WIDEO)

MMA to kontuzjogenny sport. Niedawno przekonała się o tym Karolina Kowalkiewicz, która odniosła poważny uraz oczodołu podczas przegranej walki z Chinką Xiaonan Yan. Nasza zawodniczka pokazała, jak pracuje jej oko po kontuzji. Nie wygląda to najlepiej.

Karolina Kowalkiewicz doznała urazu już podczas pierwszej rundy walki na UFC. W kolejnych starciach uraz się pogłębiał. Po walce lekarze twierdzili, że Polka mogła nawet stracić wzrok, ale szczęśliwie udało się tego uniknąć. Stan oka naszej fighterki wciąż pozostawia jednak wiele do życzenia i czeka ją długa rekonwalescencja.

Koronawirus w Norwegii. Organizatorzy Pucharu Świata w Oslo podjęli decyzję ws. konkursuKoronawirus w Norwegii. Organizatorzy Pucharu Świata w Oslo podjęli decyzję ws. konkursuCzytaj dalej

MMA omal nie pozbawiło wzroku Kowalkiewicz

34-latka opowiedziała o stanie swojego zdrowia. - Oko minimalnie zapadło się do zatoki szczękowej i nie do końca się rusza. Utkwiły tam jakiś mięsień i nerw. Mam przez to zaburzone widzenie. Widzę podwójnie - wyznała.

Niepokój może budzić nagranie, które Kowlakiewicz opublikowała w mediach społecznościowych. Wideo obrazuje problem, o którym opowiedziała fighterka. Ewidentnie widać, że z jej wzrokiem nie wszystko jest jeszcze w porządku.

Była pretendentka do pasu UFC w wadze słomkowej przejdzie zabieg, polegający na wszczepieniu tytanowej płytki, która podniesie oko. Przegrana z Chinką Xiaonan Yan zaowocowała nie tylko uszczerbkiem na zdrowiu, ale również poważnymi problemami w rozwoju kariery. Polka wypadła z czołowej piętnastki federacji UFC i raczej nie powinna liczyć na ciekawe propozycje walk za oceanem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie kręcono "Ranczo"? Jest w zupełnie innym miejscu niż wielu myśli, turyści je uwielbiają
  2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News