MMA
Instagram Valerie Loureda
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 4 Września 2020

Gwiazda MMA po raz kolejny szokuje na Instagramie. 22-latka pozuje niemal całkowicie pozbawiona ubrań (FOTO)

MMA w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców na świecie i w Polsce. Fanów sportu przyciągają efektowne akcje i nokauty, ale także działalność zawodników poza oktagonem. Kolejny raz o zainteresowanie wokół swojej osoby zadbała jedna z najbardziej kontrowersyjnych zawodniczek mieszanych sztuk walki. Kobieta zamieściła w mediach społecznościowych bardzo odważne zdjęcie. 

MMA cieszy się wielkim zainteresowaniem sympatyków sportu, ale i dostarcza wielu kontrowersji. A to między innymi zasługa samych zawodników i zawodniczek. jedna z popularnych fighterek znalazła mało oryginalny sposób na zwrócenie uwagi kibiców i pokazała swoje roznegliżowane zdjęcie na Instagramie.

Justyna Żyła znalazła nowa miłość swojego życia? Piotr może załamać się z zazdrości, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Justyna Żyła znalazła nowa miłość swojego życia? Piotr może załamać się z zazdrości, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gwiazda polskiego sportu przekazała wspaniałe wiadomości. Niedługo zostanie mamą
  2. Stało się. Wiadomość, na którą wszyscy czekali. Kraj uwielbiany przez Polaków otworzył granice


MMA. Kontrowersyjna zawodniczka szokuje zdjęciami

Jednym z najbardziej popularnych sportów w Stanach Zjednoczonych, ale także w Polsce w ostatnich latach, jest zdecydowanie MMA. Polacy z wielkim zainteresowaniem śledzą kolejne gale KSW, czy nawet Fame MMA, gdzie do oktagonu wychodzą celebryci, którzy z profesjonalnym sportem nie mają za wiele wspólnego. Kontrowersje wokół organizacji Fame to jednak nic w porównaniu z tym, czego doświadczają kibice mieszanych sztuk walki za oceanem.

Zawodniczka biorąca udział w walkach w klatce właśnie za oceanem, Valerie Loureda znalazła mało oryginalny sposób na podsycanie zainteresowania kibiców swoją osobą. 22-latka, która do tej pory stoczyła trzy profesjonalne walki, wszystkie wygrywając, poza treningami aktywnie działa w mediach społecznościowych. To właśnie tam publikuję swoje odważne zdjęcia, które mają zapewnić jej setki tysięcy “lajków” i zainteresowanie ze strony ludzi.

Robert Lewandowski poruszył sercami tysięcy Polaków. Pokazał zdjęcie z córką, które rozczuli każdego (FOTO)Robert Lewandowski poruszył sercami tysięcy Polaków. Pokazał zdjęcie z córką, które rozczuli każdego (FOTO)Czytaj dalej

Gwiazda MMA rozbiera się, by zyskać popularność

Loureda była w przeszłości krytykowana przez inne zawodniczki MMA za tego typu praktyki. Jakiś czas temu Macy Chiasson występująca w prestiżowej organizacji UFC skrytykowała w ostrych słowach Louredę, sugerując, że ta “sprzedaje seks” i nie ma nic wspólnego z prawdziwym MMA.

22-latka najwyraźniej nic sobie nie robi z krytyki bardziej doświadczonej koleżanki. Uczestniczka walk Bellator opublikowała kolejne odważne zdjęcie na swoim Instagramie. Pod zdjęciem wyeksponowanych pośladków zapytała swoich fanów - Chcecie ze mną walczyć?

MMA

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Coraz więcej ludzi może niedługo porzucać swoje domy. Wcale nie z powodu pieniędzy
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Piłkarz Ekstraklasy przekroczył wszelkie granice. Walczył o piłkę i wtedy się zaczęło, sceny jak z ringu (WIDEO)
  4. Wyciekł skład reprezentacji Polski? Wiemy, jak możemy zagrać z Holandią, nie brakuje niespodzianek
  5. Niemcy - Hiszpania. Emocje w spotkaniu na szczycie. Zadecydowała ostatni akacja meczu
  6. 3-latka pokonała raka w 4 stadium rozwoju. Niezwyciężona Molly wygrała z chorobą po 450 dniach

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News