Szymon Kołecki
MARCIN SMULCZYNSKI/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 7 Sierpnia 2020

MMA: Szymon Kołecki zdradził z kim nie chciałby walczyć. "Chyba że, za odpowiednią sumę"

Szymon Kołecki, były sztangista, a obecnie zawodnik MMA, był ostatnio gościem programu Oktagon Live w Kanale Sportowym. Mateusz Borek zapytał Kołeckiego o jego ewentualny pojedynek z Mateuszem Materlą. Ten odpowiedział, że wolałby tego nie robić, ze względu na ich znajomość, choć zaznaczył: „Za odpowiednią sumę w kontrakcie pewnie bym się zgodził”.

Szymon Kołecki był wczoraj gościem w programie Oktagon Live, gdzie wypytywano go o możliwość stoczenia pojedynku z Mich Materlą w formule MMA.

- Z Michałem wolałbym nie walczyć. To jest zawodnik, z którym nie chciałbym tego robić. Nawet kiedyś Wojsław [Rysiewski] do mnie dzwonił, już nie pamiętam przed jakim pojedynkiem i w jakiej sprawie, i zaczął coś mówić o przeciwniku. Słyszę, że kombinuje, dlatego od razu mówię: „Słuchaj, tylko żeby nie było, że za pół roku, czy za rok wyskoczysz i będziesz mi proponował starcie z Michałem Materlą”. Odpowiedział: „Nie, takiej walki nie bierzemy pod uwagę – szykujemy ci inne”. Mam więc nadzieję, że takiego zapytania nie będzie – podkreślił wyraźnie Szymon Kołecki.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Poważny problem z turystami na Śnieżce. Władze apelują. Sytuacja coraz bardziej wymyka się spod kontroli

Kołecki wolałby nie walczyć z Materlą, ale…

Zawodnik MMA wspomina o znajomości z Michałem Materlą, co jest główną przeszkodą w doprowadzeniu do pojedynku obu fighterów. Ponadto Szymon Kołecki uważa, że nie jest jeszcze gotowy na taką walkę.

- Z szacunku do Michała. Znam go. O ile Damiana [Janikowskiego] i Mariusza [Pudzianowskiego] również znam, o tyle Michała może nie znam dłużej, ale inaczej. Ciężko by mi było się z nim bić. (…) Poza tym też Michał jest na innym poziomie, a ja uważam, że jeszcze na takim nie jestem – powiedział były sztangista.

Jednak chwilę później Kołecki uchylił nieco furtkę, do jego walki z Materlą w formule MMA.

- Prawda jest taka, że za odpowiednią sumę w kontrakcie na to bym się zgodził, ale wolałbym tego nie robić – zaznaczył.

Sensacyjna wiadomość dotarła do Polski. Bartosz Kapustka coraz bliższej powrotu do kraju, chcą go mistrzowie PolskiSensacyjna wiadomość dotarła do Polski. Bartosz Kapustka coraz bliższej powrotu do kraju, chcą go mistrzowie PolskiCzytaj dalej

Legenda ciężarów i gwiazda MMA

Szymon Kołecki bez wątpienia zapisał się złotymi kartami w historii polskich ciężarów. Na Igrzyskach Olimpijskich zdobył złoto w 2008 roku w Pekinie, a 8 lat wcześniej w Sydney srebro. Z mistrzostw świata przywoził 2 srebrne i 2 brązowe medale, a 5 razy zostawał mistrzem Europy i raz wicemistrzem. W MMA również odnosi wielkie suckesy. Jak na razie Kołecki stoczył 9 pojedynków, z których 8 wygrał i 1 przegrał. Na swoim koncie ma zwycięstwa m.in. z Mariuszem Pudzianowskim i Damianem Janikowskim, a jedyna porażka została odniesiona w starciu z Michałem Bobrowskim.

Źródło: Kanał Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka przez dwa dni sprzedaje za pół ceny. Wystarczy kupić dwa produkty z jednej kategorii
  2. Mrówki stworzyły żywy most by napaść na gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasową
  4. Polski sport w żałobie. Z samego rana dowiedzieliśmy się o śmierci legendy, dawnego selekcjonera
  5. Zatrważające wiadomości potwierdziły się. Koronawirus w reprezentacji Polski, ośrodek został zamknięty
  6. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News