MMA
Facebook Łukasz "Juras" Jurkowski
Autor Piotr Mika - 7 Października 2020

Na legendę polskiego MMA wylało się wiadro pomyj. Zawodnik pokazał, jak wyzywają go internauci (FOTO)

MMA w Polsce rozwija się coraz bardziej i z pewnością jeszcze więcej ta dyscyplina zyska w naszym kraju po wygranej Jana Błachowicza w walce z Dominickiem Reyesem. Tym razem jednak do fanów postanowił zwrócić się nie polski mistrz UFC, a inny niemniej rozpoznawalny w Polsce zawodnik. Zdecydował się on odpowiedzieć na falę hejtu, która w niego uderzyła.

MMA jest w naszym kraju reprezentowane głównie przez największą europejską federację mieszanych sztuk walki, KSW. Jednym z pierwszych bohaterów tej organizacji jest Łukasz "Juras" Jurkowski, który wygrał pierwszą zorganizowaną przez KSW galę. Teraz jednak według wielu kibiców "Juras" mocno się zapuścił, co ci wytykają mu w komentarzach. W końcu 39-latek postanowił odpowiedzieć.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Czytaj dalej

MMA. Łukasz Jurkowski odpowiada hejterom

"Juras" przez wiele lat walczył pod szyldem federacji, w której zaczynał przygodę z MMA, radząc sobie ze zmiennym szczęściem. Po wielu latach, dokładnie w 2011 roku postanowił jednak zakończyć karierę zawodniczą i skupił się na dziennikarskiej, którą rozpoczął jeszcze jako czynny sportowiec.

Trzy lata temu Jurkowski postanowił jednak wrócić do klatki, a w maju 2017 roku stoczył pierwszą po przerwie walkę, wygrywając z Kameruńczykiem Rameau Thierry Sokoudjou. Teraz "Juras" szykuje się do starcia z Szymonem Kołeckim, jednak jak wskazuje portal mma.pl, przełożona walka miała odbyć się w limicie wagi ciężkiej, ponieważ Jurkowski mógłby mieć problem ze zbiciem wagi poniżej 93 kg. Na zdecydowanie niesportową sylwetkę uwagę zwracają także kibice, co nie spodobało się zawodnikowi.

Nie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachNie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachCzytaj dalej

"Czy wygląd determinuje w życiu kim jesteś?"

"Juras" w odpowiedzi do hejterów starał się zwrócić uwagę na to, że wygląd nie jest najważniejszy w życiu człowieka. - Przytyki w komentarzach, że „grubas „ulaniec” „świnia” (pomijając oczywiste żarty). Tak sobie myślę, że nie widziałem komentarza w tej sprawie żadnej kobiety. Sami „faceci”. Facet oceniający faceta brzmi bardzo gejowsko. Pomyślcie o tym czasami - napisał dość kontrowersyjnie zawodnik MMA, dodając do tego wymowne zdjęcie.

MMA

Dalej 39-letni zawodnik również nie przebierał w słowach. - Bardziej poważnie… Czy wygląd determinuje w życiu kim jesteś? Czy kratka na brzuchu zmienia Ciebie jako człowieka? Dożyliśmy czasów kiedy piękni chłopcy z instagrama masturbują się wzajemnie do swoich samoj**ek przed lustrem. Czasów, gdy chłopcy wyznaczają trendy w definicji męskości określonej liczbą kosmetyków w łazience i wielkości bicka nie mającego przełożenia na nic poza estetyką. Współcześnie ocenia się ludzi przez pryzmat wyglądu, a piękni wyretuszowani ludzie oceniają tych „zwykłych normalnych” - stwierdza "Juras"

- Żyjcie sobie po swojemu, a innym dajcie żyć po swojemu według własnych zasad. Tak mężczyznom jak i kobietom. Mi dobrze jest ze sobą tak jak jest! Jak będzie mi się chciało zrzucę pare kilogramów. Czy to sprawi, że będę innym lepszym człowiekiem? Nie. W żadnym stopniu. Niech płonie, a ja zjem „ogórkową” od Pauliny - zakończył popularny zawodnik MMA.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mistrz świata w parkowaniu. Kto temu kierowcy BMW dał prawo jazdy?
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Wchodzi nowy program 1500 plus. Wiemy, kto ma szansę dostać pieniądze

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News