MMA
TRICOLORS/East News
Autor Bartosz Goluch - 8 Kwietnia 2020

Legenda boksu nie zostawiła suchej nitki na Marcinie Najmanie. "El Testosteron" musiał się gęsto tłumaczyć

MMA nie okazało się ratunkiem dla Marcina Najmana po zakończeniu kariery bokserskiej, "El Testosteron" ma w mieszanych sztukach walki ujemny bilans, który ostatnio dodatkowo pogorszył przegrywając z kulturystą Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Najman został ostro skrytykowany przez legendę polskiego boksu, ale, w swoim stylu, postanowił odpowiedzieć na zarzuty.

Najman stwierdził, że bez problemu poradziłby sobie w MMA z Tomaszem Adamkiem. Oświadczył, że obaliłby byłego mistrza świata i zakończył sprawę w parterze. Te słowa nie spodobały się innemu czempionowi Dariuszowi Michalczewskiemu, czemu "Tiger" dał wyraz w rozmowie z "Super Expressem".

TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sekret sportowców ujawniony. Dzięki temu napojowi zapomnisz o zmęczeniu, prosty przepis
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie

MMA również nie dla Najmana?

- To jest ewenement tych czasów, których ja nie znam. Tak to każdy może wyjść sobie z ulicy i powiedzieć, że on chce z Tomkiem Adamkiem wyskoczyć na przykład na zapasy. Przecież to jest w ogóle bez sensu. Marcin Najman robi z siebie błazna przez sposób, w jaki się zachowuje - oświadczył w wywiadzie dla dziennika Michalczewski.

"El Testosteron" postanowił odpowiedzieć Michalczewskiemu w nagraniu. - Nigdy w życiu nie wyzywałem go (Adamka - przyp. red.) do walki i nigdy tego nie zrobię. Szanuję go, jako wielkiego polskiego mistrza dwóch kategorii wagowych. Po kilku jego zaczepkach, na które na początku nie reagowałem, stwierdziłem, że gdyby doszło kiedykolwiek do konfrontacji pomiędzy mną i nim w formule MMA, to uważam, że bym taką rywalizację wygrał. Od września bardzo intensywnie trenuję MMA, a Adamek nie ma pojęcia o mieszanych sztukach walki - tłumaczył. - Stwierdziłem, że (Adamek - przyp. red.) jest wielkim mistrzem, ale małym człowiekiem, tylko tyle - dodał.

Smutna wiadomość obiegła polskie media. Nie żyje mistrz Europy, przegrał z koronawirusemSmutna wiadomość obiegła polskie media. Nie żyje mistrz Europy, przegrał z koronawirusemCzytaj dalej

Najman czeka na pożegnalną walkę

Tuż po przegranej z Piechowiakiem zawodnik z Częstochowy oświadczył, że jego przygoda z Fame MMA dobiega końca i stoczy już tylko jedną walkę. Prawdopodobnie rywalem Najmana będzie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, który dotąd wygrał wszystkie walki w Fame MMA i ma za sobą bogatą przeszłość w boksie amatorskim. Jak dotąd federacja nie ujawniła, z kim "El Testosteron" zmierzy się w pożegnalnym pojedynku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy w Polsce będzie szczyt pandemii i ile będzie ofiar? Eksperci podali prognozy, nie brzmią dobrze
  2. Powybijane szyby, skradziona broń. Dzieci z podstawówki włamały się do domu
  3. TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)
  4. Robert Lewandowski ujawnił tajemnicę. Wiemy, kiedy Bundesliga wróci do gry
  5. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  6. Kolejna grupa osób otrzyma zasiłek. Ponad tysiąc złotych do ręki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News