MMA
youtube.com/tvnpl
Autor Mateusz Wysokiński - 16 Kwietnia 2020

Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"

MMA jest federacją, w której pojawiło się wielu celebrytów i byłych sportowców. Ostatnio, swoją przygodę z ringiem zaczął Piotr Świerczewski, który w przeszłości był czołowym graczem reprezentacji Polski. Jeden z kolegów popularnego przed laty "Świra", Tomasz Hajto został wyzwany przez młodą nadzieję reprezentacji Polski. Czy panowie pokażą się w trakcie gali sztuk walki?

MMA w swojej historii widziała już bardzo wiele, ale trzeba przyznać, że postać Tomasza Hajty dodała by gali sztuk walki wiele kolorytu.Ostatnio jedna z nadziei polskiej piłki nożnej stwierdziła, że mogłaby się spróbować z byłym obrońcą Schalke 04 w ringu. Jeśli ta walka doszłaby do skutku, zapisałaby się w historii polskiego sportu na bardzo długi czas.

Benedykt XVI obchodzi dziś urodziny. Na jaw wyszło, komu kibicuje, papież zdradził swój sekretBenedykt XVI obchodzi dziś urodziny. Na jaw wyszło, komu kibicuje, papież zdradził swój sekretCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywek
  2. Polska Agencja Atomistyki wydała komunikat na temat pożaru w Czarnobylu. Dotyczy on naszego kraju

MMA. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek

Osobą, która wyzwała Tomasza Hajtę na pojedynek w gali Fame MMA jest Kamil Grabara. Młody bramkarz Huddersfield, który szykowany jest na następcę Łukasza Fabiańskiego i Wojciecha Szczęsnego w reprezentacji Polski ma za sobą kilka sprzeczek z byłym graczem Schalke 04. Najgłośniejsza była ta z okazji meczów barażowych młodzieżowej reprezentacji Polski do mistrzostw Europy. Hajto skrytykował Polaków, a ci później wywalczyli awans. Sam Grabara odciął się wtedy od słów byłego reprezentanta Polski i napisał mu na Twitterze, aby "nie grał szefa".

Teraz Grabara mówi, że przyjąłby ofertę za walkę z Hajtą, gdyby ta była odpowiednio duża. Sam jednak nie widzi szans swojego powodzenia na ringu.

Jakub Błaszczykowski przeżył rodzinny dramat. Stracił najbliższe osobyJakub Błaszczykowski przeżył rodzinny dramat. Stracił najbliższe osobyCzytaj dalej

Grabara drwi z Hajty

O tym, co sądzi Grabara o spotkaniu Hajty na ringu mogliśmy przekonać się w wywiadzie piłkarza z "Kanałem Sportowym". Trzeba przyznać, że niechęć piłkarza do byłego reprezentanta Polski jest dość duża. Pojedynek jednak nie będzie mógł być zorganizowany. Polak ma zobowiązania względem Liverpoolu, z którego jest wypożyczony do ekipy z Champioship, to też nie wydaje się, aby sprawa była możliwa do organizacji.

- Rysiowi Peji podobno proponowano milion złotych za walkę, więc mi jakby w FAME MMA zaproponowano może 2 miliony, to bym podjął się tej walki. Uważam, że nie byłaby ona sprawiedliwa, bo pan Tomasz jest już wyniszczony troszeczkę w tym swoim wieku (...) - Ja w miarę dobrze się prowadzę, czasami oczywiście piję alkohol, ale nie w takich ilościach, więc po prostu uważam, że to by była niesprawiedliwa walka. Myślę, że ja bym wygrał, choć pewnie pan Tomasz ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką, czy pod sklepem - analizował Grabara.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wicepremier: po weekendzie zniesienie części obostrzeń. Będzie gdzie spacerować
  2. Pilna konferencja premiera. Morawiecki powiedział prawdę o stanie polskiej gospodarki
  3. Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa Bońka
  4. Znany trener skoków narciarskich zaginął. Topnieje nadzieja na odnalezienie
  5. Franciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnych
  6. Popularna sieciówka wprowadza trzy rodzaje maseczek. Najtańsze kupisz po 4 zł za sztukę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News