MMA Nokaut
Youtube
Autor Łukasz Kowalski - 20 Września 2020

Potworny nokaut na gali MMA. Potężny łokieć rozpoczął bezlitosną egzekucję (WIDEO)

MMA znów dostarczyło kibicom mnóstwa emocji. Podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas po szalonym pojedynku Jhonny Walker (18-5) znokautował Ryana Spanna (18-6). Brazylijski zawodnik zakończył wycieńczającą walkę efektownym nokautem. Chwilę wcześniej sam miał wielkie kłopoty.

MMA w Las Vegas po raz kolejny dostarczyło kibicom niezapomniane widowisko. Ozdobą UFC Fight Night było starcie Jhonny'ego Walkera z Ryanem Spanną. Walka dwóch wielkich zawodników MMA nie rozczarowała kibiców, a o jej zakończeniu w dalszym ciągu dyskutuje się na całym świecie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Poczta Polska rezygnuje z jednej usługi. Po 30. września już jej nie uświadczysz
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
Cały świat śmieje się z wydarzenia transmitowanego na TVP Sport. Nie wytrzymała nawet sama stacja (WIDEO)Cały świat śmieje się z wydarzenia transmitowanego na TVP Sport. Nie wytrzymała nawet sama stacja (WIDEO)Czytaj dalej

MMA w Las Vegas zakończone efektownym nokautem

Pojedynek zdecydowanie lepiej zaczął Walker, który potężnie skontrował Amerykanina. Spanna szybko się otrząsnął i chciał powalić Brazylijczyka na matę. Walker szybko znowu stanął na nogi, ale musiał się bronić przy ogrodzeniu klatki. Po chwili udało mu się wyswobodzić z objęcia Spanny.

rzez chwilę zawodnicy stanęli w klinczu, ale Amerykanin próbował zaatakować rywala, łapiąc go za nogi. Jego akcja się nie udała, ale Walker w dalszym ciągu stał przy klatce. Brazylijczyk w końcu wyrwał się rywalowi i złapał trochę dystansu i próbował kopnięciami powalić Spanna.

W odpowiedzi otrzymał potężny cios lewym sierpowym na szczękę, który zwalił go z nóg. Amerykanin wyczuł moment słabości swojego rywala i go dosiadł, zasypując go kolejnymi uderzeniami. Walker próbował się wyswobodzić z niekorzystnej pozycji, ale utrudniała mu to zablokowana przez rywala ręka.

Adam Małysz odpowiada na zarzuty Ziobry. Padły mocne słowa, konflikt się zaostrzaAdam Małysz odpowiada na zarzuty Ziobry. Padły mocne słowa, konflikt się zaostrzaCzytaj dalej

Niesamowita walka na UFC Fight Night

Walkerowi w końcu udaje się wyswobodzić i znów zawodnicy walczą w stójce. Brazylijczyk ruszył na rywala i chciał go wykończyć jednym ciosem. Wyprowadził potężny prawy sierpowy, ale jednocześnie sam został trafiony lewym sierpem Spanny. Obaj znaleźli się w bardzo niebezpiecznym położeniu.

Spann zaatakował nogi rywala, próbując go znów przewrócić, ale ten zaczął go zasypywać kolejnymi młotami na głowę. Amerykanin się nie poddał i dalej próbował obalić Walkera, ale zbierał kolejne łokcie na głowę. To było już zbyt wiele dla Spanna. Po kolejnym łokciu w tył głowy padł na deski, a sędzie przerwał walkę.

To było pierwsze zwycięstwo Wlakera od dłuższego czasu. Ostatnio na deskach UFC zaliczył dwie porażki z rzędu. Z kolei Spann przegrał po raz pierwszy w barwach amerykańskiej federacji. Brazylijczyk przerwał jego passę ośmiu zwycięstw z rzędu, w tym czterech pod egidą UFC.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  2. Ludzie zatrzymywali auta by zobaczyć "UFO". Tysiące nagrań zalało internet [wideo]
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News