MMA Mistrz kung-fu
screen - youtube.com
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 21 Maja 2020

69-latek zmierzył się z młodym zawodnikiem MMA. Pożałował decyzji. Został znokautowany tak, że widzowie zakryli oczy (WIDEO)

MMA przyciąga to coraz nowych zawodników. Swoją odwagę i umiejętności chciał zaprezentować również pewien 69-latek z Chin, ale szybko pożałował swojej decyzji. Nauczyciel tai-chi na macie nie przetrwał nawet minuty. Kibice po tym nokaucie będą mieli koszmary.

MMA ma coraz więcej fanów na świecie. Mieszane sztuki walki nie tylko przyciągają kolejne rzesze widzów, ale sprawiają, że chcą się w tej dyscyplinie sprawdzić także zawodnicy na co dzień uprawiający inny sport. W Polsce ostatnim tego typu zawodnikiem jest Piotr Świerczewski, który w grudniu stoczył swoją pierwszą walkę MMA, a kojarzony przez kibiców w Polsce jest z grania w piłkę nożną.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Radosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Reakcja bramkarza była natychmiastowa, zapowiada poważne krokiRadosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Reakcja bramkarza była natychmiastowa, zapowiada poważne krokiCzytaj dalej

MMA w Chinach ma blisko 70-letniego zawodnika

Swoje umiejętności fanom MMA w Chinach chciał zaprezentować również, Ma Baoguo - samozwańczy mistrz kung-fu, a także nauczyciel tai-chi we wschodnich Chinach. To, że mistrz wschodnich sztuk walki nie jest niczym nowym, ale uwagę kibiców przyciągnął fakt, że zawodnik ma aż 69. lat.

W walce pokazowej jego przeciwnikiem był prawie dwadzieścia lat młodszy Wang Qingmin. Mimo swojej walecznej postawy Ma Baoguo został ciężko znokautowany. Podczas samej walki zdecydowanie przeważał Wang Qingmin. Baoguo nie był w stanie uderzyć przeciwnika, jedynie raz go kopiąc. Walka trwała ok. 30 sekund, a w tym czasie samozwańczy mistrz kung-fu aż trzy razy znalazł się na deskach, po trzech uderzeniach.

Reprezentantka Polski wyznała, że jest lesbijką. Zawodniczka żali się na hejt i dyskryminacjęReprezentantka Polski wyznała, że jest lesbijką. Zawodniczka żali się na hejt i dyskryminacjęCzytaj dalej

Samozwańczy mistrz kung-fu ciężko znokautowany

Ostatnie uderzenie zakończyło walkę. Weteran został ciężko znokautowany i długo nie podnosił się z maty. Kibice obecni na walce z przerażeniem obserwowali te wydarzenia. Baoguo został przewieziony do szpitala i po badaniach się okazało, że jego życiu nie grozi niebezpieczeństwo.

Zawodnik dużo zawdzięcza sędziemu tego pojedynku. Bardzo sprawna i przytomna reakcja arbitra sprawiła, że zawodnik nie odniósł większych obrażeń. Pojedynek sędziował Pang Haotian, licencjonowany arbiter WBC.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowa decyzja Wuhan, jest kategoryczny zakaz. Chwila, na którą czekały miliony
  2. Kobieta płakała, była ranna, krwawiła. O krok od tragedii na Pradze-Północ
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Magdalena Ogórek zabrała głos w sprawie swojej wypłaty. Przy okazji uderzyła w jednego z kandydatów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News