MMA
Twitter
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Marca 2020

Joanna Jędrzejczyk gotowa zaryzykować zdrowiem. Przyznaje, że robi to dla pieniędzy

MMA w ostatnich latach zyskało wielką popularność za sprawą fighterów takich jak między innymi Joanna Jędrzejczyk. Nasza zawodniczka przed dwoma tygodniami stoczyła morderczy bój z Chinką Weili Zhang o tytuł mistrzyni kategorii słomkowej. Mimo porażki Jędrzejczyk jest gotowa na powrót do ringu. Zdradziła, że istotnym czynnikiem będzie jednak gratyfikacja finansowa.

MMA oglądało niewiele lepszych walk niż ta, jaką stoczyły na początku marca podczas gali w Las Vegas Joanna Jędrzejczyk i Weili Zhang. Polka przegrała na punkty z broniącą tytułu mistrzowskiego kategorii słomkowej Chinką, ale swoją postawą zyskał wielu sympatyków, w tym samego Conora McGregora, który publicznie przyznał, że nie zgadza się z decyzją sędziów. Jego zdaniem to Jędrzejczyk powinna opuścić oktagon z mistrzowskim pasem. Emocje związane z walką już nieco opadły, a nasza zawodniczka przyznała, że jest w stanie wrócić do walki, pod jednym warunkiem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
  2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy
Grzegorz Krychowiak w mistrzowskim stylu odpowiedział Bońkowi. Grzegorz Krychowiak w mistrzowskim stylu odpowiedział Bońkowi. "Rozmiar ma znaczenie" (WIDEO)Czytaj dalej


MMA jest atrakcyjne dzięki takim pojedynkom jak Jędrzejczyk vs Zhang

Tuż po walce bardziej niż werdykt interesował nas stan zdrowia zawodniczki z Olsztyna. Twarz Jędrzejczyk była potwornie opuchnięta po ogromnej ilości ciosów, jakie przyjęła. Po ogłoszeniu werdyktu pięciorundowego starcia, Polka została natychmiast przewieziona do szpitala. Na szczęście badania nie wykazały żadnych poważnych obrażeń w organizmie naszej mistrzyni i mogła ona spokojnie wrócić do domu. W rozmowie z dziennikarką “ESPN” Ariel Helwani, Jędrzejczyk zdradziła, że towarzyszyły jej obawy odnośnie do swojego stanu zdrowia świeżo po walce.

- Wyglądałam jak zombie. Na drugi dzień trochę się bałam. Przeszłam bardzo szczegółowe badania, na których - na szczęście - nic nie wyszło. To mnie uspokoiło - powiedziała.

Sezon polskiej ligi zakończony. Zapadła decyzja ws. tytułu mistrzowskiegoSezon polskiej ligi zakończony. Zapadła decyzja ws. tytułu mistrzowskiegoCzytaj dalej

Jędrzejczyk ponownie skrzyżuje pięści z Weili Zhang? Stawia jeden warunek

Polka opowiedziała również, jak czuje się po porażce z Zhang. Między obiema zawodniczkami nie brakowało tak zwanej złej krwi na długo przed pierwszym gongiem starcia w amerykańskim stanie Nevada.

- Mam złamane serce i złamaną duszę, ale nie mam żadnych złamanych kości. Jestem twarda - powiedziała Jędrzejczyk.

Dziennikarka zapytała naszą mistrzynię również o szansę na ewentualny rewanż pomiędzy nią a Chinką. Nasza reprezentantka zaznaczyła, że ważny w tym przypadku będzie aspekt finansowy.

- Nie będę ściemniać. Z chęcią zmierzę się ponownie z Zhang, ale wszystko zależy od pieniędzy. Ja i Weili wysłaliśmy mocne przesłanie, że MMA kobiet jest dużo warte - zakończyła olsztynianka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
  2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News