MMA
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Maja 2020

Znany zawodnik wyskoczył z kałasznikowem na ulicę. Nagranie ze strzelaniny budzi grozę (WIDEO)

MMA to sport dla prawdziwych twardzieli. Od licznych uderzeń w głowę jednak może stać się krzywda, nie tylko fizyczna, ale i mentalna. Być może zbyt dużo ciosów przyjął gwiazdor mieszanych sztuk walki, który w biały dzień postanowił urządzić strzelaninę na ulicach miasta. Najprawdopodobniej był to element gangsterskich porachunków.

MMA uważane jest za sport dla prawdziwych mężczyzn. Czasem niestety jednak przyciąga takich, którzy mają za sobą kryminalną przeszłość. Do szokujących zajść doszło na ulicach Moskwy z popularnym zawodnikiem tej właśnie dyscypliny sportu. Mężczyzna brał udział w strzelaninie z użyciem karabinu maszynowego.

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Karol Szafranek, przegrał ze straszną chorobąTragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Karol Szafranek, przegrał ze straszną chorobąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol


MMA przyciąga nie raz osoby z przestępczego światka

W ostatnich latach MMA zyskała wielką popularność w Polsce i na świecie. Wszystko za sprawą oczywiście najlepszych zawodników i pasjonujących pojedynków, jakie toczą oni w oktagonie. Walkom towarzyszy jednak często także mnóstwo kontrowersji, gdyż nie wszyscy sportowcy ograniczają się do rywalizacji wyłącznie z duchem sportu. W środowisku jest wielu zawodników, którzy mają na swoim koncie kryminalną przeszłość.

Dotyczy to głównie mniej znanych federacji. W ostatnich tygodniach świat obiegła informacja o śmierci Isaiaha Thomasa startującego w zawodach federacji Bellator. Mężczyzna został zastrzelony przed własnym domem, co nosiło znamiona egzekucji w gangsterskim stylu. Teraz dowiedzieliśmy się, że zawodnik występujący w rosyjskich zawodach Berkut Young Eagles, Dzhumbulat Baliev brał udział w strzelaninie na ulicach Moskwy.

Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważająceBokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważająceCzytaj dalej


Znany zawodnik brał udział w strzelaninie na ulicach Moskwy

Do szokujących scen doszło w biały dzień w jednej z południowych dzielnic stolicy Rosji. Kilku uzbrojonych po zęby mężczyzn wysiadło z samochodów i zaczeło ostrzeliwać się nawzajem. Jednym z uczestników wymiany ognia był właśnie znany z występów w oktagonie Baliev. Gangsterzy byli uzbrojeni w karabiny maszynowe typu kałasznikow. Po kilku minutach na miejscu pojawiła się policja, której udało się pojmać sprawców. Wideo z całego zajścia opublikował na swoim kanale Youtube serwis “Russian Times”. Rekord w zawodowej karierze Balieva, jeśli chodzi o czysto sportową rywalizację, wynosi dwa zwycięstwa i cztery porażki.

Źródło: "Super Express", "Russian Times"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe informacje ws. noszenia maseczek. Ściągniemy, ale nie wszędzie
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Jest wielki sukces w walce Polski z koronawirusem. Ostatnia doba była przełomowa, możesz odetchnąć z ulgą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News