MMA Rosja
screen - youtube.com/Наше Дело
Autor Łukasz Kowalski - 29 Listopada 2020

Nieprawdopodobne sceny na ringu MMA. Drobniutka dziewczyna zmierzyła się z...240 kilogramowym mężczyzną

MMA na świecie cieszy się coraz większą popularnością. W Polsce coraz więcej fanów zyskuje freak fighterska gala Fame MMA. Jednak wydarzenia, które mają miejsce w naszym kraju, to nic w porównaniu z tym, co wydarzyło się w Rosji. U naszych wschodnich sąsiadów miała miejsce nietypowa walka. W oktagonie zmierzyła się zawodniczka, która waży 60 kg z rywalem, który ważył aż 240 kg.

MMA przyciąga coraz większe rzesze kibiców. Zainteresowanie tą dyscypliną powoduje, że coraz więcej osób zaczyna uprawiać ten sport. Do sportów walki garną się nawet osoby, które dotychczas nie miały z tym wiele wspólnego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Na jaw wyszła prawda o religii Roberta Lewandowskiego. Zadziwiające, mało który młody Polak może tak o sobie powiedzieć
  2. Dagmara Kaźmierska tuż po porodzie. ”Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli”
  3. Rewelacja i wielka duma. Dawid Kubacki na podium, pękamy z dumy
Na jaw wyszła prawda o religii Roberta Lewandowskiego. Zadziwiające, wiele osób będzie zaskoczonych, mocne stanowiskoNa jaw wyszła prawda o religii Roberta Lewandowskiego. Zadziwiające, wiele osób będzie zaskoczonych, mocne stanowiskoCzytaj dalej

MMA w Rosji przekroczyło kolejną granicę absurdu

W Polsce coraz większą popularnością cieszą się gale Fame MMA, na której walczą postacie znane z pierwszych stron portali plotkarskich, influencerzy i patoinfluencerzy, a także postacie z innych sportów. Ostatnio wielkie emocje wzbudziła walka Marcina Najmana z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

To, co się dzieje na freak fightowych galach w Polsce to nic w porównaniu z tym, czego świadkami są kibice w Rosji. Już wcześniej u naszych wschodnich sąsiadów miała miejsce walka "Mad Maxa", który mierzył się z niedźwiedziem, a wcześniej walczył z trzema przeciwnikami jednocześnie.

Rosyjska federacja Fight Night Global, po raz kolejny zorganizowała absurdalną walkę. Tym razem w oktagonie zmierzyła się zawodniczka MMA Darina Madziuk z blogerem Grigorijem Czystjakowem. Takie zestawienie jeszcze nie byłoby dziwne, gdyby nie różnica w wadze przeciwników. Madziuk waży 60 kg, a jej przeciwnik aż 240.

Na początku walki przewagę miał Czystjakow. Bloger przyparł rywalkę do siatki i okładał pięciami. Po chwili sędziowie rozdzielili rywali. Po wznowieniu do ataku przystąpiła Madziuk, która obaliła blogera, i zaczęła bombardować go ciosami, zmuszając do poddania. Walka trwała tylko 90 sekund.

- Po tej walce zacznę aktywnie trenować. Postaram się prowadzić zdrowszy tryb życia. Stało się. Dobrze mnie uderzyła i upadłem. Chociaż jest drobna... Położyłem się na plecach, ale ona nie upadła, a potem nie wiedziałem, co mam zrobić - mówił Czystjakow cytowany przez rt.com.

Adam Małysz widział nagie zdjęcia Justyny Żyły? Wszystko skomentował, nie brakowało słów o Piotrze ŻyleAdam Małysz widział nagie zdjęcia Justyny Żyły? Wszystko skomentował, nie brakowało słów o Piotrze ŻyleCzytaj dalej

Absurdalna walka w Rosji

28-latka otwarcie mówi, że jej marzeniem jest zdobycie pasa mistrzowskiego UFC. Rosjanka trenuje sporty walki od 2007 roku. Na swoim koncie ma już pięć walk w MMA. Wygrała cztery z nich i jedną przegrała. Kilka miesięcy temu opowiedziała o swoich początkach.

- Aby spędzać więcej czasu z ojcem od dzieciństwa oglądałam różne filmy akcji. Oglądałam filmy z Jean-Claudem Van Dammem i byłam zachwycona tym, jak to wszystko pięknie wygląda - powiedziała w jednym z wywiadów.

- Zawsze marzyłam, żeby się tego nauczyć. Ale był taki stereotyp, że sztuk walki można się nauczyć tylko gdzieś daleko, na przykład w Japonii. [...] Pamiętam, że kiedy wracałam z koleżanką nową trasą ze szkoły do jej domu, na budynku zobaczyłam znak z napisem "szkoła sztuk walki". Cóż, od razu się tam udałyśmy i następnego dnia rozpoczęłam treningi - dodała.

Madziuk zdradziła, jak rodzice zareagowali na jej wybór. -Rodzice normalnie zareagowali na mój wybór. Być może myśleli, że moje hobby nie będzie trwało długo, coś na zasadzie: "poćwicz i zrezygnuj". Niczego mi nie zabraniali, ale nie chodzili ze mną na zawody - zdradziła.

Źródło: Onet

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Wrota piekieł istnieją i płoną bezustannie od 50 lat. Dron wszystko nagrał, niewiarygodny widok
  2. Córka Natalii Kukulskiej jak mama z czasów “Puszka Okruszka”. Gwiazda wstawiła do sieci wyjątkowe zdjęcia
  3. Genialny Jan Bednarek. Polak strzelił Manchesterowi United, co za bramka, prawdziwy geniusz (WIDEO)
  4. Na jaw wyszła prawda o religii Roberta Lewandowskiego. Zadziwiające, mało który młody Polak może tak o sobie powiedzieć
  5. Rewelacja i wielka duma. Dawid Kubacki na podium, pękamy z dumy
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Świnia spacerowała po Wejherowie. Doprowadziła policję do zatrważającej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News