nagranie Sky Brown wypadek
instagram - Sky Brown
Autor Łukasz Kowalski - 2 Czerwca 2020

Przerażający wypadek młodej gwiazdy sportu. Upadek z dużej wysokości omal nie kosztował jej życia (WIDEO)

Nagranie, które udostępniła w swoich mediach społecznościowych reprezentantka Wielkiej Brytanii uspokoiło kibiców na całym świecie. 11- latka kilka godzin wcześniej uległa groźnemu wypadkowi. Sky Brown podczas treningu upadła z wysokości ok. 6-7 metrów i została przewieziona w stanie ciężkim do szpitala.

Nagranie, które opublikowała w swoich mediach społecznościowych młoda Sky Brown, pocieszyło kibiców sportu na całym świecie. Kilka godzin wcześniej 11-letnia skateboardzistka uległa poważnemu wypadkowi i musiała przejść operację. Miała pękniętą kość czaszki oraz dwie kości w ręce.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny wypadek reprezentantki Polski. Zawodniczka walczy o życie
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę
Tragiczny wypadek reprezentantki Polski. Zawodniczka walczy o życieTragiczny wypadek reprezentantki Polski. Zawodniczka walczy o życieCzytaj dalej

Nagranie młodej zawodniczki pocieszyło kibiców

11-letnia Sky Brown jest nadzieją Brytyjczyków na medal na Igrzyskach w Tokio. Mimo młodego wieku prezentuje poziom, który pozwolił jej znaleźć się w kadrze na przesunięte Igrzyska. Dziewczynka może być szczęśliwa, bo przeżyła bardzo groźny wypadek z wysokości, który mógł się dla niej zakończyć tragicznie.

Brown podczas treningowych jazd w Kalifornii przeżyła dramatyczny wypadek. Dziewczynka podczas jednej z prób wysoko się wybiła między dwiema rampami. 11-latka straciła równowagę w powietrzu i upadła z wysokości 6-7 metrów.
Robiącą furorę w świecie deskorolkarzy dziewczynkę śmigłowiec zabrał do szpitala. Dziewczynka od momentu upadku była nieprzytomna i rodzice drżeli o jej życie. W mediach ojciec zawodniczki przyznał, że personel medyczny nie był pewny czy 11-latka przeżyje, a jej stan był bardzo poważny.

Nie żyje znany na całym świecie gwiazdor. Krótko przed śmiercią spotkała go wielka tragediaNie żyje znany na całym świecie gwiazdor. Krótko przed śmiercią spotkała go wielka tragediaCzytaj dalej

Młoda zawodniczka zapowiada walkę o złoty medal olimpijski

Po dogłębnych badaniach okazało się, że dziewczynka ma pękniętą kość czaszki oraz dwie kości w ręku. Po niezbędnej operacji lekarze przyznali, że 11-latka wyjdzie z tego. Sama Sky po przebudzeniu opublikowała filmik, na którym widać ją w opatrunku i z podbitym okiem, gdzie przekonywała, że czuje się świetnie. Kibice skateboardu mogli odetchnąć z ulgą, bo zapowiedziała, że nie rozstaje się z tym sportem i przygotuje się do przełożonych na przyszły rok Igrzysk w Tokio.

– Teraz jeszcze bardziej się zawezmę. Zamierzam przesunąć ograniczenia dla dziewczyn startujących w skateboardzie i nic nie powstrzyma mnie przed walką o złoto olimpijskie - zapowiedziała odważnie Sky Brown

My Worst Fall Yet | Sky Brown

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zmienili zdanie. Polacy polecą do uwielbianego kraju, ale jedno lotnisko jest wyjątkiem
  2. 600 plus dla pracujących, 400 dla niepracujących? Co będzie dalej z 500 plus?
  3. Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobą
  4. Kto jest najbogatszym piłkarzem na świecie? Wielkie zaskoczenia w pierwszej dziesiątce
  5. Gwiazda reprezentacji Polski leczyła się u psychiatry. Choroba zaatakowała niedawno
  6. Wojsko przejmie bezrobotnych. 3 tys. zł za miesiąc szkolenia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News