Nagranie
Twitter Dmitry Egorov
Autor Piotr Mika - 12 Sierpnia 2020

Gwiazda Euro 2012 brutalnie pobiła sędziego. Wszystko podczas turnieju towarzyskiego (WIDEO)

Nagranie jakie rozeszło się po sieci wywołuje niemałe oburzenie. Podczas jednego z meczów amatorskiego turnieju Moscow Celebrity Cup były piłkarz reprezentacji Rosji najpierw zaatakował sędziego, z którego decyzją się nie zgadzał. Sędzia z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Nagranie z pobicia sędziego pojawiło się na Twitterze dwa dni temu. Na wideo bez wszelkiej wątpliwości widać, jak były reprezentant Rosji w piłce nożnej, Roman Szirokow, atakuje sędziego głównego tego spotkania i brutalnie go nokautuje.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia
Nowa dziewczyna Piotra Żyły pokazała swoje obłędne ciało. Justyna pęknie z zazdrości? (FOTO)Nowa dziewczyna Piotra Żyły pokazała swoje obłędne ciało. Justyna pęknie z zazdrości? (FOTO)Czytaj dalej

Nagranie agresywnego ataku szokuje kibiców

W stolicy Rosji niedawno odbywał się Moscow Celebrity Cup, amatorski turniej piłki nożnej. Udział w nim wziął m.in. Roman Szirokow, 39-letni już piłkarz, który w 2016 roku zakończył karierę. Byłego piłkarza m.in. Zenitu Sankt Petersburg czy Spartaka Moskwa mogliśmy oglądać choćby na Euro 2012, gdzie zagrał trzy mecze i strzelił jedną bramkę.

Podczas jednego z meczów amatorskiego turnieju Szirokow sfaulował zawodnika rywali. Sędzia odgwizdał faul, ale decyzja nie spodobała się byłemu reprezentantowi "Sbornej". Piłkarz miał krzyknąć do sędziego, że uderzy go, jeśli ten ukarze go czerwoną kartką.

Arbiter główny, Nikita Danczenko, nie przestraszył się gróźb piłkarza i pokazał mu czerwony kartonik. Szirokow niestety okazał się bardzo słowny i najpierw uderzył sędziego pięścią w twarz, a później, gdy ten już leżał, kopnął go. Na szczęście zaraz po tym inni piłkarze odciągnęli swojego kolegę.

Izraelczyk został zawodnikiem Unii Oświęcim. Rabini są wściekli, mówią o Izraelczyk został zawodnikiem Unii Oświęcim. Rabini są wściekli, mówią o "nożu w plecy"Czytaj dalej

Sędzia trafił do szpitala

Nikita Danczenko po tym zdarzeniu musiał zostać zabrany do szpitala, gdzie założono mu szwy na pękniętym łuku brwiowym. Szczegółowe badania nie wykazały, aby arbiter doznał groźniejszych obrażeń, dzięki czemu mógł opuścić placówkę.

Szirokow zorientował się, że zachował się źle i w obszernym wpisie w mediach społecznościowych przeprosił poszkodowanego - Serdecznie przepraszam. Oczywiście wiem, że nie powinienem się tak zachować i nie usprawiedliwia mnie nawet niesłusznie przyznana czerwona kartka. Wierzę, że sędzia szybko wróci na boisko, a ja przepraszam także moich kolegów z zespołu i organizatorów zawodów - napisał 57-krotny reprezentant Rosji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kontrolerzy ruszyli na łowy, nie umkniesz już przed kontrolą. Kary, które wystawiają są srogie
  2. Tornado ognia. Niszczycielski słup płomieni trawi wszystko na swojej drodze
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News