Nagranie niedźwiedź
Instagram - Ha'Sean Clinton-Dix
Autor Łukasz Kowalski - 25 Czerwca 2020

Sensacyjne nagranie obiegło internet. Niedźwiedź włamał się do domu gwiazdy sportu, wszystko nagrały kamery (WIDEO)

Nagranie, które obiegło świat, zadziwiło kibiców. Domowy monitoring zawodnika NFL nagrał wizytę nieproszonych gości w jego domu. Zawodnik, jak tylko zobaczył intruzów, zaczął uciekać. Na szczęście graczowi nic się nie stało.

Nagranie, które opublikował gracz NFL Ha'Sean "Ha Ha" Clinton-Dix na swoim Instagramie zadziwiło kibiców sportu na całym świecie. Na posesję zawodnika wtargnęli nieproszeni goście. Clinton-Dix jak tylko zobaczył o co chodzi, rzucił się do ucieczki. Całe zajście zarejestrowały kamery jego domowego monitoringu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Papież Franciszek zwrócił się do Polaków. Niespodziewane słowa Głowy Kościoła
Kamil Stoch i koledzy przeszli testy na obecność koronawirusa. Na jaw wyciekły szczegóły badań skoczków (WIDEO)Kamil Stoch i koledzy przeszli testy na obecność koronawirusa. Na jaw wyciekły szczegóły badań skoczków (WIDEO)Czytaj dalej

Nagranie z domu gracza NFL zadziwiło kibiców

Clinton-Dix chciał się udać na zwykłą przejażdżkę hulajnoga elektryczną. Nie zdołał opuścić jednak swojej posesji, bo wtargnęły na nią niedźwiedzie. Matka z młodym spacerowała sobie po posiadłości futbolisty, zaglądając m.in.: do śmietnika. Zawodnik na widok niedźwiedzi wystraszył się, rzucił swoją hulajnogę i zaczął uciekać.

Niedźwiedzie, które odwiedziły Clinton-Dix'a nie spodziewały się, że mogą się natknąć na człowieka. Jak tylko zobaczyły wystraszonego zawodnika, który uciekał, również postanowiły się wycofać. Na szczęście nic złego się nie stało zarówno zawodnikowi, jak i niedźwiedzicy i jej młodemu.

Nietypowe spotkanie zakończyło się dla Clinton-Dix'a na wielkim strachu, całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu zamieszone wokół domu futbolisty. Zawodnik postanowił się podzielić nagraniem z incydentu, a jego filmik ma już ok. miliona polubień.

Zagadkowa śmierć słynnej olimpijki. Jej ciało wyłowiono z oceanuZagadkowa śmierć słynnej olimpijki. Jej ciało wyłowiono z oceanuCzytaj dalej

Niespodziewani goście w domu zawodnika NFL

Fani pod filmikiem zamieścili masę komentarzy. Większość z komentujących zaznacza, że gdyby znalazła się w takiej samej sytuacji jak Clinton-Dix, postąpiłaby dokładnie tak samo. Fani podkreślają, że najważniejsze, że zawodnikowi nic się nie stało, ponieważ niedźwiedzice są bardzo agresywne, jeżeli coś zagraża ich młodym.

Pseudonim Clinton-Dix'a - "Ha Ha" wziął się, z tego, że podczas jednej z konferencji prasowych, gdy był jeszcze graczem Chicago Bears, ktoś wymówił źle jego imię Ha'Sean.27-latek jest zawodnikiem Dallas Cowboys. Za rok gry zarabia cztery miliony dolarów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzeci sondaż i trzecia porażka obecnego prezydenta. W drugiej turze brakuje mu już 3 pkt. procentowych
  2. Niebezpieczna awaria w sieci Orange. Routery i modemy mogą się palić
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News