Nagranie
Twitter Adam Bucholz
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Października 2020

Fatalny wypadek rywala Kamila Stocha. Z ogromnym impetem uderzył głową w zeskok, wiemy w jakim jest stanie (WIDEO)

Nagranie z udziałem znanego z występów w Pucharze Świata skoczka obiegło internet. Na krótkim filmie widać, jak rywal Kamila Stocha i innych naszych reprezentantów doznał bolesnej kontuzji. Wszystko stało się podczas krajowych mistrzostw na niespełna miesiąc przed startem sezonu. Według wstępnych prognoz kontuzja może wyeliminować znanego zawodnika z udziału w rywalizacji o Kryształową Kulę.

Nagranie, na którym widać, jak znany rywal Kamila Stocha doznał bolesnej kontuzji, szybko obiegło sieć. Prognozy lekarzy odnośnie do stanu zdrowia skoczka nie są optymistyczne i mogą wykluczyć sportowca z udziału w zawodach Pucharu Świata.

Mroczna przeszłość Mariusza Pudzianowskiego wyszła na jaw. Siedział w więzieniu, powód jest porażającyMroczna przeszłość Mariusza Pudzianowskiego wyszła na jaw. Siedział w więzieniu, powód jest porażającyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski czaruje jak za najlepszych lat. Co za bramka w Ekstraklasie, ręce składają się do oklasków (WIDEO)
  2. Agnieszka Chylińska zdradziła smutną prawdę o chorobie dzieci. Poruszające wyznanie, nikt jej nie pomaga
  3. Kamil Stoch grzmi przed nowym sezonem Pucharu Świata. "Cel uświęca środki", może zostać najlepszym w historii


Nagranie z fatalnego upadku rywala Kamila Stocha obiegło internet

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Najlepsi zawodnicy świata, z Kamilem Stochem i innymi naszymi reprezentantami na czele zjawią się już za niecały miesiąc w Wiśle, by na skoczni imienia Adama Małysza zainaugurować rywalizację w sezonie 2020/2021.

Skoczkowie polscy, jak i ich zagraniczni rywale szlifują formę jeszcze w większości na igelicie. Niedawno Adam Małysz, dyrektor PZN ds. skoków i kombinacji norweskiej zdradził jednak, że lada moment nasi kadrowicze rozpoczną treningi na śniegu. Umożliwić ma im to Wielka Krokiew w Zakopanem.

Przygotowania idą pełną parą nie tylko w obozie reprezentacji Polski, ale także innych nacji, które tradycyjnie chciałyby namieszać w światowej czołówce. Internet obiegło nagranie z przygotowań reprezentacji Szwajcarii, gdzie odbyły się mistrzostwa tego kraju w skokach na igelicie.

Podczas zawodów, które odbyły się w Einsiedeln, doszło do niebezpiecznej sytuacji z udziałem znanego zawodnika. Rywal Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i spółki może mówić o ogromnym pechu. Tuż przed startem sezonu doznał kontuzji po strasznie wyglądający, upadku.

Na jaw wyszło, ile zarabia Robert Lewandowski. Kosmiczne pieniądze, jakie mają tylko nieliczniNa jaw wyszło, ile zarabia Robert Lewandowski. Kosmiczne pieniądze, jakie mają tylko nieliczniCzytaj dalej


Fatalne rokowania dla znanego skoczka

Podczas rywalizacji na skoczni w Einsiedeln o tytuł najlepszego skoczka Szwajcarii bolesny upadek zaliczył doskonale znany kibicom skoków Killian Peier. 25-latek źle wylądował, przez co zaliczył bolesny upadek. Nagranie z chwili zderzenia skoczka z zeskokiem jest szokujące.

Killian Peier z dużą siłą uderzył o zeskok skoczni. Skoczek stracił równowagę podczas lądowania i uderzył ze sporą siłą barkiem i głową o nawierzchnię. Wypięła się również jego prawa narta i wygląda na to, że to właśnie noga ucierpiała najbardziej.

Skoczek tuż po upadku zachował świadomość i widać było, że na szczęście nie doznał urazu głowy. Można było jednak zauważyć, że wyraźnie cierpi z powodu bólu prawej nogi. Kibice są zaniepokojeni.

Wstępne prognozy, jakie docierają ze Szwajcarii, mówią o kontuzji kolana. Możliwe, że Killian Peier zerwał więzadła krzyżowe i będzie musiał zapomnieć o startach w nadchodzącym sezonie Pucharu Świata.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP nie mogło tego usunąć. Gość nagle sięgnął do kieszeni, niespodziewane sceny w programie na żywo na oczach tysięcy Polaków
  2. Księżyc zaskoczył naukowców z NASA. Jedno z najciekawszych zdjęć w historii
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Rząd wprowadza zmiany i wysokie kary. Lepiej się na nie przygotować
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News