Robert Lewandowski napastnik
instagram.com/_rl9
Autor Piotr Bernaciak - 29 Listopada 2020

Czy Robert Lewandowski jest najlepszym napastnikiem na świecie?

Robert Lewandowski w ostatnich miesiącach przechodzi samego siebie, prezentując wręcz galaktyczną formę. Polski napastnik obecnie stawiany jest wśród najlepszych w świecie futbolu. Czy jest jednak najlepszym napastnikiem na świecie?

Robert Lewandowski bez wątpienia jest w życiowej formie. Napastnik reprezentacji Polski zdobywa kolejne bramki w Bundeslidze i w Lidze Mistrzów, dzięki czemu już teraz udało mu się zapisać w historii. Na pewno jest on jednym z najlepszych piłkarzy w historii Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski wyznał prawdę o porodzie Klary. Ania straciła dużo krwi, przeżył zatrważające chwileRobert Lewandowski wyznał prawdę o porodzie Klary. Ania straciła dużo krwi, przeżył zatrważające chwileCzytaj dalej

W tym roku zdaniem wielu jest on bezapelacyjnie najlepszym piłkarzem świata, choć wiele osób odgraża się, że inni piłkarze również spisywali się świetnie, zwłaszcza jego koledzy z Bayernu Monachium. Czy Polak jest jednak najlepszym napastnikiem na świecie?

Na ten moment wydaje się, że zdecydowanie tak. Do niedawna konkurencji dotrzymywali mu Karim Benzema i Luis Suarez, ale napastnicy Realu i Atletico Madryt zdecydowanie spuścili z tonu. Leo Messiego i Cristiano Ronaldo trudno natomiast zakwalifikować jednoznacznie jako napastników.

Co więcej, kandydaci na konkurentów Roberta Lewandowskiego miewają dobre mecze, jak i te doskonałe, jednak nie są tak regularni, jak właśnie Robert Lewandowski. Kylian Mbappe i Erling Haaland mają potencjał na bycie najlepszymi zawodnikami kolejnej generacji. Teraz jednak nie powinni odebrać Robertowi Lewandowskiemu tytułu najlepszego piłkarza ostatnich czasów.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News