Napoli
Facebook Arkadiusz Milik
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Września 2020

Włoskie media miażdżą Arkadiusza Milika. Poważne oskarżenia wobec Polaka

Napoli proponowało Arkadiuszowi Milikowi przedłużenie umowy, która wygasa już w czerwcu 2021 roku. Polski napastnik podjął jednak decyzję, że chce zmienić klub i nie interesowały go rozmowy z dotychczasowym pracodawcą. Jak wiadomo, na razie z transferu nic nie wyszło i piłkarz nadal tkwi w Neapolu. Całą sytuację bezlitośnie podsumowały włoskie media, które nie szczędziły przykrych słów reprezentantowi Polski. 

Napoli od wielu tygodni nie może osiągnąć porozumienia z zainteresowanymi zespołami w sprawie transferu Arkadiusza Milika. Polak nastawił się na przenosiny do Juventusu, jednak z transakcji może ostatecznie nic nie wyjść. Włoskie media bardzo mocno skrytykowały Polaka za sposób, w jaki chce opuścić dotychczasowy klub.

Tragiczny finał przerażającego wypadku. Auto stanęło w płomieniach, nie żyje 20-letni polski piłkarzTragiczny finał przerażającego wypadku. Auto stanęło w płomieniach, nie żyje 20-letni polski piłkarzCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda wyszła na jaw dopiero po rozpoczęciu roku. Nauczycielka zarażona koronawirusem
  2. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  3. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie


Napoli ma wielki problem z Arkadiuszem Milikem

Od kilku miesięcy trwa saga transferowa z udziałem Arkadiusza Milika. Polak zdecydował, że nie chce przedłużać umowy z Napoli, która obowiązuje do 2021 roku i zamiast tego woli przenieść się do innego klubu. Jego wybór padł na Juventus, jednak sytuacja uległa zmianie, gdy z pozycji trenera w Turynie zwolniono Maurizio Sarriego. Nowy opiekun “Starej Damy”, czyli Andrea Pirlo nie wydaje się być bardzo zainteresowany polskim piłkarzem

W międzyczasie również inne kluby zgłaszały się do Napoli z propozycjami wykupu piłkarza, jednak żadna z ofert nie przekonała klubu, ani samego piłkarza. Ostatnio poważną ofertę przedstawiła AS Roma, która proponowała dwóch piłkarzy na wymianę. Pojawiły się głosy, że Napoli jest skłonne przystać na taką transakcję, jednak znów Arkadziusz Milik zablokował transfer.

Nie żyje wielka legenda boksu. Miał zaledwie 57 lat, straszliwa choroba pokonała go w mgnieniu okaNie żyje wielka legenda boksu. Miał zaledwie 57 lat, straszliwa choroba pokonała go w mgnieniu okaCzytaj dalej


Znany dziennikarz krytykuje Polaka za zachowanie wobec Napoli

Za swoją postawę Milik spotkał się z ogromną krytyką zwłaszcza ze strony kibiców Napoli, jednak przykrych słów nie szczędzą mu również włoskie media. Znany dziennikarz Carlo Alvino uważa, że Polak nie potraktował Napoli z należytym szacunkiem i wdzięcznością. Klub z południa Włoch cierpliwie czekał na powrót do gry napastnika po dwóch ciężkich kontuzjach i pomagał mu w leczeniu.

- Cała ta sytuacja z tym transferem, to jest jego wina. Oczekiwałem przynajmniej minimum wdzięczności, ale we współczesnej piłce nożnej to chyba nie istnieje. Napoli czekało na niego po kontuzjach, a on nigdy nie pomyślał o przedłużeniu umowy. To przykre. Taka jest smutna rzeczywistość - stwierdził włoski dziennikarz.

Źródło: Meczyki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Segregacja śmieci już nie na 5 a na 3 frakcje? Szykują się zmiany w gospodarce odpadami
  2. Jak potężny był huragan Laura? Odwrócił bieg rzeki w Teksasie
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Wideo - Jak rozwalić dwa motocykle w ciągu kilku godzin? Ten mężczyzna udowadnia, że można

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News