Napoli
Facebook SSC Napoli
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Października 2020

Mecz, który miały obejrzeć miliony na całym świecie, nie odbędzie się. Podjęto nagłą decyzję, kibice będą wściekli

Napoli już w niedzielę miało zmierzyć się w jednym z najbardziej wyczekiwanych spotkań sezonu z Juventusem. Wszystko wskazuje jednak na to, że hit Serie A nie odbędzie się. Podjęto nagłą decyzję, która sprawiła, że miliony sympatyków futbolu będą zdenerwowani i rozczarowani, a wszystkiemu winny jest oczywiście koronawirus.

Napoli, którego zawodnikami są Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik, nie rozegra zaplanowanego już na najbliższą niedzielę meczu Serie A z Juventusem. Spotkanie, na które ostrzą sobie zęby kibice na całym świecie, przegrało z koronawirusem.

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest wujek Adama Małysza, aż nas zatkało. To prawdziwa legenda polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kim jest wujek Adama Małysza, aż nas zatkało. To prawdziwa legenda polskiego sportuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Napoli nie może rozegrać hitowego meczu z Juventusem

Kolejne wielkie problemy w świecie futbolu spowodowane wciąż panującą pandemią koronawirusa. Tym razem złe wiadomości napłynęły do nas z Włoch, gdzie już w niedzielę miało odbyć się hitowe spotkanie Serie A między Juventusem a Napoli. Wygląda na to, że drużyna Piotra Zielińskiego i wciąż jeszcze Arkadiusza Milika, nie otrzyma zgody na wybiegnięcie na boisko.

Dziennikarz Sky Italia Carlo Alvino podał na Twitterze informację, że SSC Napoli nie wyjechało zgodnie z planem na zaplanowany na niedzielę mecz w Turynie. Spotkanie miało rozpocząć się o godzinie 20:45, jednak jak na razie nie znamy oficjalnych powodów tej decyzji. Wszystko wskazuje na to, że ma ona związek z wykryciem koronawirusa u piłkarzy Napoli.

Poznajecie mężczyznę na zdjęciu? Po latach został jednym z najbardziej znanych polskich sportowców, kochały go milionyPoznajecie mężczyznę na zdjęciu? Po latach został jednym z najbardziej znanych polskich sportowców, kochały go milionyCzytaj dalej


Koronawirus znowu paraliżuje Serie A

W klubie z południa Włoch wystąpiły już trzy przypadki zachorowań. Pozytywne wyniki testów otrzymali Piotr Zieliński, Eljif Elmas i członek sztabu szkoleniowego. O tym, że zespół nie może wyruszyć na mecz do Turynu, zadecydował lokalny Urząd ds. sanitarnych. Decyzję tę tłumaczono tym, że wśród zawodników mogą być osoby, u których wirus uaktywni się za kilka dni.

Sprawa budzi wielkie emocje, gdyż kibicom przejdzie koło nosa hitowe starcie, a protokół przyjęty przez UEFA mówi, że spotkanie może się odbyć, jeśli klub dysponuje co najmniej trzynastoma zdrowymi zawodnikami. Teraz Napoli może grozić nawet walkower.

Źródło; Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News