Napoli przegrało
Autor Piotr Bernaciak - 5 Września 2019

Piłkarz Napoli o przywitaniu we Włoszech ze strony Ronaldo. "Jak nie z tego świata"

Napoli przegrało z Juventusem 3:4 w drugiej kolejce sezonu w Serie A. Jeden z zawodników Napoli wypowiedział się na temat słów Cristiano Ronaldo. Portugalczyk miał przywitać go we Włoszech.

Napoli poniosło porażkę w starciu z Juventusem na samym początku sezonu w Serie A. Strata punktów była o tyle przykra, że doszło do niej w ostatnich sekundach meczu, gdy do własnej bramki trafił Kalidou Koulibaly. Zawodnicy Napoli mogą mieć do siebie ogromne pretensje, zwłaszcza że w drugiej połowie kompletnie zdominowali rywala i mieli szansę na trzy punkty.

Mimo tego nie każdy z zawodników z Neapolu będzie wspominać to spotkanie źle. Jeden z zawodników pojawił się na boisku w drugiej połowie, zaliczając debiut w drużynie prowadzonej przez Carlo Ancelottiego. Postanowił opowiedzieć o tym, jak będzie wspominać swój pierwszy mecz we włoskich rozgrywkach. Hirving Lozano odniósł się także do Cristiano Ronaldo.

Messi może odejść z Barcelony. Gwiazdor ma w kontrakcie specjalny zapisMessi może odejść z Barcelony. Gwiazdor ma w kontrakcie specjalny zapisCzytaj dalej

Hirving Lozano pojawił się na placu gry w drugiej połowie, by ożywić grę Napoli i sprawić, by ofensywa drużyny została rozruszana. Udało mu się to, bo ze stanu 0:3 Napoli doprowadziło do wyrównania, a sam Lozano zdobył bramkę kontaktową. Po wszystkim Meksykanin wypowiedział się o przebiegu spotkania, komentując również niesamowity kontakt z Cristiano Ronaldo.

- Po ostatnim golu podszedł do mnie i mi pogratulował. Powitał mnie we Włoszech. To było coś bardzo miłego, on jest spektakularnym zawodnikiem, jak nie z tego świata - mówi Hirving Lozano w wywiadzie.

Lozano jest kolejnym piłkarzem, który podkreśla, że Cristiano Ronaldo zachowuje się z wielkim szacunkiem w stosunku do swoich rywali. Nie da się ukryć, że Portugalczyk zachował się z ogromną klasą.