Napoli kontrakt Zieliński
Instagram - Piotr Zieliński
Autor Piotr Bernaciak - 23 Marca 2020

Piotr Zieliński odejdzie z Napoli? Włoskie media nie mają wątpliwości

Napoli od dłuższego czasu zastanawiało się nad przedłużeniem kontraktów z najważniejszymi zawodnikami. Sytuacja zaczyna się jednak klarować przez trwające negocjacje. Media donoszą o sytuacji, w której znalazł się Piotr Zieliński.

Napoli od początku sezonu przechodziło poważny kryzys, w związku z którym włodarze zespołu musieli dokonać bardzo poważnych zmian. Pracę stracił trener Carlo Ancelotti, w jego miejsce zatrudniono Gennaro Gattuso, a właściciel klubu zapowiadał, że zimą i latem dojdzie do ogromnych zmian w kadrze pierwszego zespołu, w związku z czym mówiło się o nadchodzących transferach.

Wśród zawodników, którzy mogli odejść z Neapolu, pojawili się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Obaj mają swoje problemy w trakcie gry w Napoli i wydawało się, że ich odejście z klubu jest naprawdę możliwe. Już od dłuższego czasu wiadomo, że napastnik naszej kadry chciałby spróbować swoich sił w innym klubie. Włoskie media twierdzą, że znają przyszłość Piotra Zielińskiego.

Zbigniew Boniek ma pilny apel do wszystkich Polaków. Prezes PZPN prosi o pomocZbigniew Boniek ma pilny apel do wszystkich Polaków. Prezes PZPN prosi o pomocCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Napoli zatrzyma Piotra Zielińskiego?

Piotr Zieliński ma kontrakt z Napoli obowiązujący do 2021 roku, jednak mówi się, że mógłby on opuścić drużynę znacznie wcześniej w związku z pojawiającymi się informacjami o przetasowaniach w kadrze pierwszego zespołu. Mówiło się między innymi o tym, że zatrudnić go chciało Paris Saint-Germain, a więc ekipa, w której miałby szansę na znacznie większe sukcesy.

Reprezentant Polski zdaniem włoskich mediów zostanie w Napoli. Piłkarz cieszy się zaufaniem Gennaro Gattuso i miał dostać propozycję nowej umowy z przedłużeniem jej o trzy lata i ze znaczną podwyżką, na którą niewątpliwie liczył Polak. Do tej pory zdecydowanie nie zarabiał on na takim poziomie, jak piłkarz o wielkich umiejętnościach, za jakiego uchodzi.

Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykomWiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykomCzytaj dalej

Piotr Zieliński ma podjąć decyzję

Informację o rzekomym możliwym przedłużeniu kontraktu przekazała włoska "La Gazzetta Dello Sport". Teraz decyzja zależy w zasadzie jedynie od Piotra Zielińskiego, który musi zadecydować, czy chce tego lata rozstać się z Napoli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News