Napoli sprowadziło gwiazdę
Autor Piotr Bernaciak - 23 Sierpnia 2019

Nowy kolega Milika i Zielińskiego. Napoli sprowadziło jednego z gwiazdorów Eredivisie

Napoli ogłosiło dziś transfer jednego z zawodników, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Siła ofensywna zespołu znacznie się zwiększyła. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński mają nowego kolegę.

Napoli zamierzało sprowadzić tego lata jednego gwiazdora, który znacząco wzmocniłby ofensywę klubu. W momencie, gdy wydaje się, że Dries Mertens i Jose Maria Callejon nie dają już tak wielkiej jakości z przodu, najprawdopodobniej teraz pojawiło się wzmocnienie, na które tak długo czekali kibice klubu spod Wezuwiusza. Włodarze podpisali kontrakt z reprezentantem kraju.

Do Neapolu przenosi się Hirving Lozano, który dotychczas występował w PSV Eindhoven. Po bardzo udanym mundialu wiele osób dziwiło się, że nikt nie chce sprowadzić świetnie spisującego się Meksykanina z Holandii, jednak sprawa nareszcie uległa zmianie. Od teraz będzie on odpowiadał za atak drugiej siły ligi włoskiej.

Młody Polak przechodzi do ligi włoskiej! Kupuje go klub z czołówki tabeli Serie AMłody Polak przechodzi do ligi włoskiej! Kupuje go klub z czołówki tabeli Serie ACzytaj dalej

Czy Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński muszą bać się o miejsce w składzie? Lozano z pewnością jest kupiony po to, by grać w pierwszym składzie, więc nie ma powodów, by myśleć, że zasiądzie on na ławce rezerwowych od samego początku.

Nasi reprezentanci prawdopodobnie nie muszą się jednak obawiać. Lozano najprawdopodobniej zajmie miejsce na skrzydle, współpracując z występującym w środku pomocy Zielińskim i dogrywając piłkę do ustawionego z przodu Milika.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News