Napoli Arkadiusz Milik wycena
Instagram - Arkadiusz Milik
Autor Piotr Bernaciak - 25 Marca 2020

Napoli wyceniło Arkadiusza Milika. Poznaliśmy cenę napastnika reprezentacji Polski

Napoli planuje rozstać się z Arkadiuszem Milikiem. Niewykluczone, że dojdzie do tego już latem. Klub z Neapolu postanowił wycenić umiejętności swojej gwiazdy. W końcu poznaliśmy cenę, za jaką włodarze zgodziliby się sprzedać swojego piłkarza.

Napoli po sezonie Serie A planowało dokonać gigantycznej rewolucji kadrowej w związku z pewnym "wypaleniem", jakie dopadło nawet największych gwiazdorów jednej z najlepszych drużyn ligi włoskiej. Długo mówiło się, że zespół opuścić mogą nawet najbardziej znani piłkarze, tacy jak Dries Mertens czy Lorenzo Insigne. Póki co jednak nie pojawiają się konkrety w ich sprawie.

Konkretów nie ma, są za to coraz częstsze spekulacje w sprawie przedłużenia kontraktów i ewentualnych decyzji co do zawodników gotowych do odejścia. Mówi się między innymi o tym, że w Neapolu pozostanie Piotr Zieliński, za to odejść ma właśnie Arkadiusz Milik. Pojawiają się informacje, że Napoli zdążyło już nawet dokonać wyceny reprezentanta Polski.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy
Z ostatniej chwili. PZPN przygotowuje pilną uchwałę. Nadchodzą ogromne zmianyZ ostatniej chwili. PZPN przygotowuje pilną uchwałę. Nadchodzą ogromne zmianyCzytaj dalej

Napoli wyceniło Arkadiusza Milika

Wielokrotnie mówiło się o ofercie kontraktu od Napoli dla Arkadiusza Milika, jednak Polak miał rzekomo konsekwentnie rezygnować z każdej kolejnej oferty od swojego klubu. Poszło ponoć rzekomo jedynie o kwestię klauzuli odstępnego, która wciąż nie jest w stanie obecnie zadowolić naszego napastnika. W nowym kontrakcie miałaby wynosić 100 milionów euro, choć jest to dla niego za mało.

Nawet propozycja podwyżki zarobków z 2,5 do 4 milionów euro rocznie miała rzekomo nie przekonać naszego reprezentanta. W związku z tym Napoli dokonało wyceny Polaka przed ewentualną sprzedażą w letnim oknie transferowym. Jeżeli Arkadiusz Milik zostałby sprzedany za taką kwotę, padłby nowy transferowy rekord Polski, który poprzednio przebił Krzysztof Piątek.

Wielki talent Legii Warszawa może opuścić Polskę. Wielkie zainteresowanie młodym PolakiemWielki talent Legii Warszawa może opuścić Polskę. Wielkie zainteresowanie młodym PolakiemCzytaj dalej

Napoli dokona wielkiej rewolucji kadrowej

Krzysztof Piątek sprzedany został za 33 miliony euro do Milanu, a Arkadiusz Milik miałby trafić do nowego klubu za przynajmniej 40 milionów. Z pewnością taka kwota robi wrażenie, choć sam Polak jest przekonany, że jego wartość jest znacznie wyższa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka
  2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News