Napoli
Facebook SSC Napoli
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Maja 2020

Włoskie media nie mają wątpliwości. Znamy przyszłość Piotra Zielińskiego w Napoli, wszystko stanie się w czerwcu

Napoli już w ciągu najbliższych tygodni rozwiąże ostatecznie kwestię przyszłości w klubie Piotra Zielińskiego. Rozmowy w sprawie przedłużenia umowy między stronami ciągną się od tygodni, ale wszystko wskazuje na to, że w czerwcu poznamy ostateczną decyzję piłkarza i klubu. Włoscy dziennikarze nie mają wątpliwości co do tego, jaką drogę wybierze reprezentant Polski.

Napoli wkrótce najprawdopodobniej pożegna się z Arkadiuszem Milikiem, którego kuszą największe kluby Europy. Podobnie sytuacja wygląda z Piotrem Zielińskim, który również jeszcze nie przedłużył swojej umowy z dotychczasowym pracodawcą. Włoskie media wiedzą już, co uczyni polski pomocnik.

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Marcin Szarejko zginął w wypadku samochodowymTragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Marcin Szarejko zginął w wypadku samochodowymCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiec
  2. Nietypowa pomoc drogowa. Kandydat na prezydenta pomógł przypadkowej kobiecie wymienić oponę w jej BMW


Napoli finalizuje kwestię kontraktu Piotra Zielińskiego

O klubie z południa Włoch mówi się ostatnio głównie za sprawą Arkadiusza Milika i spekulacji na temat jego transferu. Zainteresowanie napastnikiem wyrażają najlepsze teamy w Europie na czele z Juventusem, Atletico Madryt, Chelsea i Tottenhamem. Wszystko wskazuje na to, że Polak już w tym oknie transferowym przeniesie się do jednej z właśnie tych drużyn.

Również Piotr Zieliński znalazł się na celowniku czołowych drużyn Starego Kontynentu. Podobnie jak Milik, Zieliński jeszcze nie przedłużył wygasającego wkrótce umowy z Napoli i pojawiły się spekulacje, że mógłby zostać sprzedany do wielkiej Barcelony. Katalończycy bacznie obserwują piłkarza i kontaktowali się nawet z jego agentami. “Il Mattino” podaje jednak, że piłkarz nigdzie się nie wybiera i postanowił podpisać nowy kontrakt z Neapolitańczykami.

Hertha Berlin - Augsburg. Zwycięstwo drużyny Krzysztofa Piątka. Polak z piękną bramką (WIDEO)Hertha Berlin - Augsburg. Zwycięstwo drużyny Krzysztofa Piątka. Polak z piękną bramką (WIDEO)Czytaj dalej


Reprezentant Polski dostanie ogromne pieniądze za przedłużenie umowy

Dziennikarze są zdania, że wszelkie formalności zostaną sfinalizowane po 15 czerwca, gdyż wtedy zostaną ponownie uruchomione we Włoszech loty międzynarodowe, co pozwala agentowi Zielińskiego, Bartłomiejowi Bolkowi przyjechać do klubu. Reprezentant Polski ma podpisać umowę obowiązującą do 2024 roku, na mocy której będzie mógł liczyć na wynagrodzenie w wysokości 4,5 miliona euro plus premie. W kontrakcie znajdzie się również zapis o klauzuli wykupu, wynoszącej 100 milionów euro. Mówi się, że trener Napoli Gennaro Gattuso obok Driesa Mertensa, widzi w Zielińskim lidera drużyny.

Źródło: "Il Mattino"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziś pierwszy dzień bez maseczek. Aby ich nie nosić, trzeba jednak przestrzegać pewnych zasad
  2. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  3. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  4. Fatalne informacje dla Roberta Lewandowskiego i Bayernu. Trener Hansi Flick wszystko potwierdził
  5. Hertha Berlin - Augsburg. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  6. Spisywanie stanu liczników niektórych ominie. Kilka grup samochodów wyłączone z obowiązku

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News