Nelson Semedo
AFP/EAST NEWS
Autor Aleksy Kiełbasa - 11 Czerwca 2020

Nelson Semedo przekroczył wszelkie granice bezpieczeństwa

W trakcie pandemii każdy powinien zachowywać się zgodnie z wszelkimi regulacjami. Niestety, nie wszyscy myślą w ten sposób. Nelson Semedo przekroczył wszelkie granice bezpieczeństwa. Piłkarz FC Barcelony zorganizował imprezę urodzinową, na której pojawiło się ponad 20 osób. Zapomniano jednak o jakichkolwiek zasadach obowiązujących na terenie Hiszpanii.

Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Porażające osiągnięcie Roberta Lewandowskiego. Przebił samego Cristiano Ronaldo, aż trudno uwierzyć
  2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia

Sytuacja związana z pandemią w Hiszpanii, była jedną z najbardziej poważnych na całym świecie. Na Półwyspie Iberyjskim odnotowano setki tysięcy przypadków zakażeń, a dziesiątki tysięcy zmarło. Jednak rządowi oraz władzom La Liga, udało się wypracować takie warunki, aby rozgrywki mogły wrócić jedenastego czerwca, czyli właśnie dziś.

Oczywiście na razie wiele rzeczy będzie wyglądało podobnie jak choćby w naszej PKO Ekstraklasie. Trybuny pozostaną puste, a na stadionach również będzie mogła przebywać ograniczona liczba osób. Natomiast zawodnicy muszą m.in. zachowywać samoizolację oraz unikać spotkań w większym gronie z osobami nie należącymi do ich zespołów. Ma zapobiec rozprzestrzenieniu się koronawirusa w drużynie. O tej zasadzie najwyraźniej zapomniałem Nelson Semedo.

Robert Lewandowski bohaterem. Polak nie przestaje strzelać. Co za uderzenie, ciężko nie skakać z zachwytu (WIDEO)Robert Lewandowski bohaterem. Polak nie przestaje strzelać. Co za uderzenie, ciężko nie skakać z zachwytu (WIDEO)Czytaj dalej

Nelson Semedo zorganizował urodziny

Nie wszyscy potrafią zachowywać się zgodnie z regułami. Wszelkie granice bezpieczeństwa przekroczył Nelson Semedo. Obrońca FC Barcelony postanowił zorganizować przyjęcie urodzinowe, na które zaprosił około 20 osób. Po siedzi krążą zdjęcia ze spotkania, gdzie wyraźnie widać, iż nie zostały zachowane zasady bezpieczeństwa, choćby odpowiednie odległości. Możliwe, że piłkarz zostanie przez to ukarany przez klub, ponieważ naraża całą drużynę na potencjalne zarażenie się. Piłkarzowi i tak ostatnio nie jest po drodze z Blaugraną. Mówi się o rychłym odejściu Semedo, o czym pisaliś m.in. tutaj.

Niedawno podobne zachowanie zaprezentował Luka Jović. Piłkarz Realu Madryt jest kontuzjowany i nie może brać udziału w treningach. W związku z tym postanowił zorganizować grilla, choć nie wiadomo, czy na tym spotkaniu zostały zachowane zasady bezpieczeństwa. Samo spotkanie nie jest bardzo ryzykowne, bo napastnik nie bierze udziału w zajęciach, to jednak zachowanie Jovicia uznano za lekceważenie własnego zdrowia.

Źródło: sport.se.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W środę Lidl będzie rozdawał słodowy trunek za darmo. Tylko pod jednym warunkiem
  2. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak
  3. Robert Lewandowski w euforii. Kolejne dziecko przyjdzie na świat lada dzień, siostra przekazała radosną nowinę
  4. Dom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej miliony
  5. Patogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłych
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News