Neymar
Facebook Neymar
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Czerwca 2020

Ojczym Neymara trafił do szpitala po kłótni z matką piłkarza. Założono mu 12 szwów, okłamał wszystkich

Neymar nie ma chwili spokoju nawet w czasie pandemii koronawirusa. Wydawać by się mogło, że dopóki Paris Saint-Germain nie wznowi gry w Lidze Mistrzów, Brazylijczyk może spokojnie skupić się na odpoczynku i treningu, jednak nic bardziej mylnego. “Atrakcji” piłkarzowi dostarcza kontrowersyjny związek jego matki ze znacznie młodszym partnerem. Ich awantura zakończyła się wizytą mężczyzny w szpitalu. 

Neymar regularnie znajduje się w nagłówkach serwisów informacyjnych, do czego każdy kibic zdążył przywyknąć. Co dziwi, to fakt, że od kilku tygodni słyszymy o piłkarzu PSG nie za sprawą jego wybryków, a związku, w jaki jest zaangażowana jego matka. 52-latka pokłóciła się ze swoim znacznie młodszym partnerem, a ten trafił do szpitala.

Justyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opadaJustyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opadaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Justyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opada
  2. Premier Morawiecki podpisał przedłużenie zakazu w Polsce. Kolejne rozczarowanie


Neymar jest starszy od nowego partnera swojej matki

Sezon we francuskiej Ligue 1 zakończył się przedwcześnie z powodu pandemii koronawirusa. Mistrzem kraju po raz kolejny zostało Paris Saint-Germain z Neymarem w składzie. Brazylijczyk przebywa od kilku tygodni w Brazylii, gdzie czeka na powrót do treningów z zespołem. PSG czeka jeszcze rywalizacja w Lidze Mistrzów, najprawdopodobniej w sierpniu.

Mimo braku aktywnych zajęć na boisku słynny Brazylijczyk nie narzeka na nudę. Emocji dostarcza mu związek jego matki, Nadine Goncalves ze znacznie od niej młodszym mężczyzną, modelem Tiago Ramosem. Mężczyzna jest młodszy o pięć lat nawet od Neymara. Brazylijskie media regularnie donoszą o zgrzytach między zakochanymi, którzy już kilkukrotnie mieli ze sobą “zrywać”, by po chwili ponownie zadeklarować wielką miłość.

Zwykły Polak musiałby pracować tydzień na skarpetki Lewandowskiej. Wyglądają tak, że włosy stają dębaZwykły Polak musiałby pracować tydzień na skarpetki Lewandowskiej. Wyglądają tak, że włosy stają dębaCzytaj dalej


Słynny piłkarz ma dość związku jego matki z młodym modelem

Jak się jednak okazuje, między 52-latką i jej 23-letnim partnerem po raz kolejny doszło do spięcia. Tym razem na tyle poważnego, że Ramos trafił do szpitala. Mężczyzna zgłosił się z raną ciętą ramienia, na którą założono mu 12 szwów. Według doniesień mediów z południowoamerykańskiego kraju sprawczynią uszczerbku na zdrowiu swojego partnera miała być właśnie matka Neymara.

Szybko okazało się jednak, że rana powstała bez udziału osób trzecich, a Tiago Ramos chciał najprawdopodobniej, by sytuacja stawiała w niekorzystnym świetle Nadine Goncalves. Co do Neymara, to sam piłkarz podobno stracił już cierpliwość co do całej sytuacji, mimo że wcześniej otwarcie popierał wybór sercowy swojej matki.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus uderzył również w rynek drobiu. Efekt widać w szokujących cenach kurczaka
  2. IMGW ostrzega przed burzami. Szczególnie narażeni mieszkańcy dwóch województw
  3. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  4. Piekielnie mocne słowa światowej gwiazdy o Lewandowskim. "Jak zwierzę"
  5. Zwykły Polak musiałby pracować tydzień na skarpetki Lewandowskiej. Wyglądają tak, że włosy stają dęba
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News