Neymar
instagram.com/thiagoramos
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Kwietnia 2020

Ojczym Neymara jest od niego młodszy. To nieprawdopodobne, czym się zajmował, kibicom opadły szczęki

Neymar zadziwił ostatnimi czasy cały świat. Ekscentryczny Brazylijczyk wyznał, że jego ojczym jest od niego młodszy o całe pięć lat. Jakby tego było mało, panowie mają pewną cechę wspólną, która wprawiła w zdziwienie wszystkich kibiców piłki nożnej na świecie.

Neymar jest ostatnio na ustach całego świata. Bynajmniej z powodu zdolności piłkarskich, a conajmniej ciekawych wydarzeń w jego życiu prywatnym. Matka gwiazdora Paris Saint Germain i reprezentacji Brazylii obwieściła światu, że ma nowego męża. W rezultacie, ojczym Neymara jest od niego o pięć lat młodszy. Panowie dogadają się jednak bardzo dobrze i możliwe, że jest to zasługą jednej, łączącej ich cechy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gwiazdor sportu pogrążony w żałobie. Stracił matkę w Wielkanoc, przegrała z koronawirusem
  2. Ministerstwo podało wskaźniki ilości zachorowań na 100 tys mieszkańców. Zobacz w którym województwie jest najwyższy
Trzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitalaTrzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitalaCzytaj dalej

Neymar ma nowego ojczyma. Jest pięć lat młodszy

Nowym ojczymem Neymara jest popularny w Brazylii model i e-gamer Tiago Ramos. Brazylijskie media ujawniły ostatnimi czasy, że przystojny 23-latek umawia się z 52 letnią matką Neymara, która od 2016 roku jest rozwódką. Piłkarz PSG wbrew różnicom wieku i kontrowersji, jakie budzi związek jego matki bardzo dobrze dogaduje się ze swoim nowym ojczymem, a media dotarły do tego, co może być tego przyczyną.

Okazuje się, że Ramos, podobnie jak syn jego wybranki, zajmował się piłką nożną. Brazylijczyk bez powodzenia próbował swoich sił w niższych klasach rozgrywkowych w Hiszpanii i ze względu na brak odnoszonych sukcesów zdecydował się zakończyć piłkarską karierę. Był to wybór bardzo dobry. Mężczyzna zdobył popularność w Brazylii i stał się członkiem rodziny największej gwiazdy reprezentacji Brazylii.

Nie żyje mistrz futbolu. Zawodnik zmarł młodo, osierocił trójkę dzieciNie żyje mistrz futbolu. Zawodnik zmarł młodo, osierocił trójkę dzieciCzytaj dalej

Związek pary budzi kontrowersje

Mimo że matka Neymara i jej młodszy o 29 lat wybranek budzą powszechne dyskuje, to sama para czuje się bardzo dobrze w swojej relacji, a brazylijscy paparazzi cały czas spotykają ich zakochanych i bardzo szczęśliwych.

Sam piłkarz bardzo cieszy się z nowej relacji swojej matki, która promienieje dzięki młodszemu mężczyźnie u swojego boku. Panowie ostatnimi czasy spotkali się i zrobili sobie nawet pamiątkowe zdjęcie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutna wiadomość z Chin. Sobota była najgorszym dniem od dawna
  2. Test na koronawirusa bez wychodzenia z auta? W Warszawie powstaje mobilne laboratorium
  3. Nieznane fakty na temat Roberta Lewandowskiego wyszły na jaw. Jego kariera mogła wyglądać zupełnie inaczej
  4. Słynna postać sportu zmarła na COVID-19. Kibice pamiętają go z walki Artura Szpilki
  5. Adam Małysz i Piotr Żyła apelują do Polaków. Ważne słowa naszych skoczków (WIDEO)
  6. Prawnik radzi, jak ustrzec się od natychmiastowego mandatu. Wystarczy zrobić jedną rzecz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News