Neymar
FRANCK FIFE/AFP/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 15 Września 2020

Czarne chmury nad Neymarem. Gwiazda PSG może pauzować nawet siedem meczów

Jak podaje francuskie radio „RMC”, Neymar za swoje zachowanie podczas meczu między PSG a Olympique'em Marsylia może ponieść poważne konsekwencje. Według doniesień brazylijskiemu gwiazdorowi grozi kara nawet 7 meczów zawieszenia.

W ostatnim meczu między PSG z Olympique'em Marsylia było bardzo gorąco. Piłkarze skoczyli sobie do gardeł, a Neymar wdał się w ostrą sprzeczkę z zawodnikiem rywali Alvaro Gonzalezem i uderzył go nawet w tył głowy. Przeciwnik miał bowiem nazwać go „małpim s**********”. Po ostatnim gwizdku między gwiazdorem PSG a graczem OM doszło do ostrej wymiany zdań, o czym szerzej pisaliśmy dla Was tutaj. Jak teraz podaje radio „RMC”, Brazylijczyk może spotkać się ze srogimi konsekwencjami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej

Neymar może pauzować aż 7 spotkań. Czy to sprawiedliwy wyrok?

Według francuskich dziennikarzy, Neymar może aż przez 7 spotkań pauzować za swoje zachowanie. Co prawda zawodnik PSG faktycznie uderzył rywala, jednak jak sam mówi, nie zrobił tego bez powodu. Wydaje się, iż władze ligi powinny przeprowadzić w tej sprawie szczegółowe dochodzenie, bowiem nie ma się co dziwić, że Neymarowi puściły nerwy. Taka kara z pewnością byłaby dla niego zbyt dotkliwa, jeśli faktycznie Alvaro Gonzalez powiedział, co powiedział. Zresztą skoro piłka nożna chce być wolna od rasizmu, to francuska federacja powinna również wyciągnąć konsekwencje od piłkarza OM, ale tylko gdy uda się potwierdzić słowa, przez które wściekł się reprezentant Brazylii. Niemniej Neymar nie powinien zupełnie wywinąć się od kary.

Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Czytaj dalej

Thomas Tuchel skomentował sytuację

Do całego zajścia na łamach „L'Equipe” odniósł się opiekun PSG, czyli Thomas Tuchel.

- Neymar mi powiedział, że usłyszał rasistowskie słowa. Ja na ławce trenerskiej nie słyszałem takich. Rasizm nie może istnieć w naszym życiu, szczególnie w sporcie – powiedział niemiecki szkoleniowiec.

Klub zresztą również podał swoje stanowisko odnośnie do sprzeczki Neymara z Gonzalezem, o czym możecie przeczytać po tym linkiem. Warto dodać, że w trakcie tego spotkania sędzia pokazał aż 15 żółtych kartek i 4 czerwone. Tak gorąco na francuskich boiskach nie było dawno.

Źródło: Onet Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obecnie 1,7 mln Polaków ma dostać 2800 zł. We wtorek Rada Ministrów zajmie się sprawą
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News