Neymar zagra szybciej
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 17 Września 2019

OFICJALNIE: Kara dla Neymara zmniejszona. Wróci do Ligi Mistrzów szybciej

Neymar otrzymał karę w postaci dyskwalifikacji na Ligę Mistrzów. Teraz dowiedzieliśmy się, że została ona znacznie zmniejszona i wróci do gry szybciej. Zawodnik PSG ma sporo szczęścia.

Neymar miał nie zagra w pierwszych trzech meczach tegorocznej Ligi Mistrzów. Taką karę nałożyła na niego UEFA za ostatnie zachowanie zawodnika Paris Saint-Germain. Wydawało się, że klub z Paryża rzeczywiście będzie musiał poradzić sobie bez swojego największego gwiazdora na początku swoich zmagań w europejskich pucharach, ale okazuje się, że nie jest tak źle.

Wszystko przez to, że zażalenie złożone przez PSG do Sportowego Sądu Arbitrażowego zostało uwzględnione. Klub ze stolicy Francji nie ukrywał, że jego zawodnik nie zachował się tak, jak należy, ale jednocześnie stanowczo twierdził, że taka kara jest zbyt wysoka. Przychylono się do tego stwierdzenia, co oznacza, że Neymar ostatecznie będzie pauzować nieco krócej.

W życiu Cristiano Ronaldo nastąpi wielka zmiana. W życiu Cristiano Ronaldo nastąpi wielka zmiana. "Takie jest marzenie mojej mamy"Czytaj dalej

Neymar nie będzie pauzował tak długo

Neymar miał początkowo pauzować w domowym meczu z Realem Madryt i w wyjazdowych starciach z Galatasaray i Club Brugge. Teraz, po apelacji złożonej przez PSG, sytuacja się zmieniła. Piłkarz reprezentacji Brazylii ma pauzować o jeden mecz krócej, co oznacza, że będzie mógł wystąpić w starciu z Belgami i pomóc swojemu zespołowi w wywalczeniu trzech punktów.

Problemem jest jednak to, że były piłkarz Barcelony nie będzie mógł pomóc PSG w starciu z Realem Madryt, które jest absolutnie kluczowym spotkaniem tej fazy rozgrywek. Mecz zapowiada się bardzo interesująco, ale bez Neymara z pewnością straci na znaczeniu.

Przypomnijmy, że znany piłkarz zdecydował się na ostrą krytykę sędziów siedzących w wozie VAR po zakończeniu przegranego dwumeczu z Manchesterem United, w którym nawet nie wystąpił. To wówczas zapadła decyzja o dyskwalifikacji na trzy mecze, która trwała aż do dzisiaj.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News