Neymar gdzie jes
Instagram - Neymar
Autor Piotr Bernaciak - 18 Marca 2020

Gdzie jest Neymar? Tajemnicze zaginięcie gwiazdora, PSG odmawia komentarza

Neymar bywał obiektem żartów ze strony kibiców. Wielu z nich mówiło, że Brazylijczyk nie zawsze przykłada pełną uwagę do gry w piłkę. Teraz jednak nie może tego robić, nawet jeśli bardzo chce.

Neymar od dłuższego czasu nie jest ulubieńcem kibiców PSG. Wszystko przez liczne sytuacje, w których niebezpośrednio deklarował brak przywiązania do klubowych barw. Wielokrotnie podkreślał, że chciałby powrócić do Barcelony, dlatego wydawało się, że jego przenosiny są jedynie kwestią czasu. Do tego jednak nie doszło, a coraz więcej osób zwyczajnie ma dość zachowań gwiazdora.

Teraz nieoczekiwanie dowiadujemy się, że piłkarz PSG rzekomo... nie zgodził się na poddanie kwarantannie. Informacje na ten temat podał jeden z najbardziej wiarygodnych francuskich dzienników. Klub nie chce odnieść się do tych doniesień, wprowadzając jeszcze większe zamieszanie w całej sprawie. Na ten moment kibice zwyczajnie nie wiedzą, gdzie znajduje się Neymar.

Z ostatniej chwili. Reprezentacja Polski może wystąpić na olimpiadzie. Organizatorzy nie mają wątpliwościZ ostatniej chwili. Reprezentacja Polski może wystąpić na olimpiadzie. Organizatorzy nie mają wątpliwościCzytaj dalej

Neymar nie poddaje się kwarantannie

Po zawieszeniu rozgrywek Ligue 1 wszyscy piłkarze PSG mieli poddać się kwarantannie. Okazuje się jednak, że nie wszyscy zdecydowali się zgodzić na takie rozwiązanie. Le Parisien informuje, że Neymar zapragnął w tej wyjątkowej sytuacji wrócić do Brazylii, by spędzać czas ze swoją rodziną. Jego zachowanie wzbudziło ogromne kontrowersje wśród kibiców.

Pojawiło się spore zamieszanie, bo PSG oficjalnie odmawia komentarza w sprawie miejsca przebywania Neymara. Brak komentarza zdaniem kibiców oznacza najlepszy i najbardziej wymowny komentarz. Wiele wskazuje na to, że Neymar rzeczywiście wrócił do Brazylii, lecz nikt nie chce oficjalnie tego potwierdzić w obliczu konieczności pozostania w domach.

Andrzej Gmoch nie żyje. Potwierdzono smutne informacje, tysiące kibiców w żałobieAndrzej Gmoch nie żyje. Potwierdzono smutne informacje, tysiące kibiców w żałobieCzytaj dalej

Neymar znów rozwścieczył kibiców

To nie pierwszy raz, gdy Neymar denerwuje kibiców. Podobnie było po jego głośnej deklaracji, gdy powiedział, że dla niego każdy mecz przed własną publicznością jest jak mecz wyjazdowy, bo nie wspierają go kibice PSG. Wygląda na to, że fani klubu z Paryża dłużej nie będą tolerować zachowania swojej gwiazdy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Samolot z Francji wleciał nad Polskę i pilnie zawracał do Paryża. Nikt nic nie wie, podejrzany kurs
  2. Koronawirus. Zakażony pracownik Centrum Zdrowia Dziecka. Poszukiwania osób, które miały z nim kontakt
  3. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje legendarny bokser - R. Mayweather
  4. Były najlepszy zawodnik świata usłyszał przerażającą diagnozę. Sytuacja jest bardzo niepokojąca
  5. Właściele Manchesteru City kupują kolejny klub. Na naszych oczach rodzi się kolejna potęga?
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News