Neymar Real Madryt
Neymar Real Madryt
Autor Piotr Bernaciak - 19 Sierpnia 2019

Ostateczna oferta Realu Madryt za Neymara. Kto by jej nie zaakceptował?!

Neymar jest na liście życzeń zarówno FC Barcelony, jak i Realu Madryt. Ostateczną ofensywę w sprawie zatrudnienia Brazylijczyka uruchomili jednak Królewscy. Czy mają szansę pozyskać gwiazdora Paris Saint Germain? Na razie saga trwa, ale oferta Florentino Pereza jest wręcz kosmiczna.

W najbliższym czasie Real przeprowadzi ostateczną ofensywę i złoży finalną ofertę za Neymara. Propozycja, którą ma dla szejków prezes madryckiego klubu Florentino Perez jest naprawdę wyśmienita i mało kto zdecydowałby się na jej odrzucenie.

Jak podaje hiszpański AS, zarówno FC Barcelona, jak i Real Madryt nie odpuściły walki o brazylijskiego gwiazdora. Na razie paryski klub odrzucił jednak oferty obu drużyn, ponieważ nie uznał ich za wystarczająco satysfakcjonujące. Nie zniechęciło to jednak Florentino Pereza, który zamierza zrobić wszystko, by w tym okienku transferowym ściągnąć na Santiago Bernabeu jeszcze jedną wielką gwiazdę. Zaciągnął już nawet kredyt w wysokości 200 milionów euro.

Jako, iż pozyskanie Paula Pogdy z Manchesteru United wydaje się na ten moment misją niemożliwą do zrealizowania, zarząd Realu Madryt skierował wszystkie siły w stronę Paryża. Hiszpanie mają znakomitą ofertę dla szejków. Są w stanie zapłacić za Neymara 120 milionów euro i dodać do transakcji Keylora Navasa oraz Jamesa Rodrigueza. Kto odrzuciłby taką ofertę?!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News