Neymar FC Barcelona powrót
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 22 Lutego 2020

Neymar wróci latem do Barcelony? Otoczenie Neymara odpowiada na słowa Leo Messiego

Neymar miał latem okazję do powrotu do Barcelony, jednak ostatecznie do transferu nie doszło. Teraz sprawę znów rozgrzała wypowiedź Lionela Messiego. Argentyńczyk jasno wyraził swoje zdanie w tej sprawie.

Neymar był latem bohaterem jednej z najciekawszych sag transferowych w ciągu ostatnich lat. Tym większe zdziwienie wzbudził fakt, że ostatecznie przenosiny Brazylijczyka do Barcelony nie doszły do skutku. Wydawało się, że w końcu zaliczy on wielki powrót, wielu przedstawicieli klubu z Katalonii wypowiadało się ciepło o tego typu pomyśle, jednak ostatecznie się nie udało.

Pomimo fiaska negocjacji znów pojawiają się informacje na temat kolejnej możliwości powrotu Neymara do ligi hiszpańskiej. Niewykluczone, że obie strony wrócą do tematu latem, zwłaszcza że sam piłkarz podobno nie chce dłużej występować w barwach PSG, a FC Barcelona dalej potrzebuje gwiazd, by liczyć na triumfy na arenie międzynarodowej. W sprawie wypowiedziało się otoczenie piłkarza.

Pilna wiadomość dla wszystkich kibiców. Zmiana godziny konkursów Pucharu Świata w RasnoviePilna wiadomość dla wszystkich kibiców. Zmiana godziny konkursów Pucharu Świata w RasnovieCzytaj dalej

Neymar może zmienić klub

- Kibice w Barcelonie byli na niego źli za to, że odszedł. Ja czułem dokładnie to samo. Neymar to jeden z najlepszych piłkarzy, jacy obecnie grają w Europie. Wie, że zrobił źle. Z tego co wiem, chce on w najbliższym czasie wrócić do nas - powiedział Leo Messi, dając powód do powstania bardzo wielu spekulacji. Po takich słowach mogliśmy spodziewać się, że temat transferu wróci po zakończeniu sezonu.

Nie może to dziwić, bo wydaje się, że odejście Neymara z PSG jest po prostu przesądzone. Piłkarz sam nie ukrywa, że specjalnie nie zależy mu na grze w Paryżu, że nie czuje się tam najlepiej, a najchętniej ponownie zagrałby z Leo Messim. Teraz jednak pojawiła się również oficjalna odpowiedź ze strony współpracowników Neymara, którzy zabrali głos we francuskim L'Equipe.

Krzysztof Piątek zachwycił wszystkich na treningu. Krzysztof Piątek zachwycił wszystkich na treningu. "Bramkarz nie był w stanie niczego obronić"Czytaj dalej

Neymar chce grać z Leo Messim

Przedstawiciele Neymara przyznali, że wypowiedź Leo Messiego dotyczy przeszłości, a nie obecnego stanu, i Neymar obecnie czuje się w Paryżu dobrze i nie chce zmieniać klubu. Póki co trudno spekulować, czy Neymar wróci do Barcelony, jednak wydaje się, że rzeczywiście opuści on PSG, w którym, jak sam przyznawał, wciąż nie czuje się najlepiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News