Neymar koledzy zarobki
Instagram - Neymar
Autor Piotr Bernaciak - 22 Listopada 2019

Neymar płaci za bycie jego "kolegą". Można zarobić więcej, niż niektórzy piłkarze Ekstraklasy

Neymar regularnie opłaca osoby, które dbają o niego w wolnym czasie. Okazuje się, że w ten nieoczywisty sposób zarobić można prawdziwą fortunę. Informacje na ten temat przybliżył jeden z polskich dziennikarzy.

Neymar nalezy do wyjątkowo specyficznych piłkarzy. Co prawda cieszy się on aurą prawdziwej gwiazdy w Paryżu, jednak nie da się ukryć, że zawodnik Paris Saint-Germain od dłuższego czasu nie gra na takim poziomie, jakiego oczekują od niego kibice. Może to wywoływać spory niepokój u największych fanów klubu, ale prawda jest taka, że Brazylijczyk jest ostatnio cieniem samego siebie.

Jeden z polskich dziennikarzy zainteresował się życiem prywatnym piłkarza z Brazylii. Dowiadujemy się, że gwiazdor światowego futbolu zatrudnia osoby, które mają umilać mu życie prywatne, płacąc im przy tym ogromne pieniądze. Trudno jest przypomnieć sobie podobną sytuację w wykonaniu jakiegokolwiek innego zawodnika. Kibice twierdzą, że takie coś może robić tylko Neymar.

Poznaliśmy kolejnego uczestnika Fame MMA. Zanosi się na wielki powrót do oktagonuPoznaliśmy kolejnego uczestnika Fame MMA. Zanosi się na wielki powrót do oktagonuCzytaj dalej

Neymar nie gra na miarę swoich możliwości

Paweł Grabowski, dziennikarz Canal+ współpracujący z Onetem w swoim felietonie informuje, że Neymar zatrudnia kilku swoich "kolegów", którzy zarabiają na życie poprzez regularne spotykanie się z Neymarem i umilanie mu życia. Co ciekawe, są już oni ponoć nawet na tyle blisko z zawodnikiem, że miał już w przeszłości kazać zabrać ich na zgrupowanie pierwszej drużyny.

Polski dziennikarz informuje, że praca jako "przyjaciel" Neymara może nam dać nawet 12 tysięcy euro zarobku. Niektórzy piłkarze z Ekstraklasy zarabiają więc dużo mniej od człowieka, który ma za zadanie przyjaźnić się z gwiazdą światowego futbolu. Brzmi to irracjonalnie, jednak źródła związane z zawodnikiem informują, że rzeczywiście ma on świtę swoich udawanych kolegów.

Neymar płaci za spędzanie z nim czasu

Nie wiadomo, czy wspomniani "koledzy" rzeczywiście darzą Neymara pewnego rodzaju sympatią, czy może ich także denerwują jego gwiazdorskie zachowania, jednak tego typu informacje nie powodują, że Neymar zyskuje popularność wśród kibiców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zwrot akcji w sprawie Roberta Kubicy. Polak znalazł nową ekipę, zostanie w Formule 1
  2. Cristiano Ronaldo potajemnie wziął ślub? Media odsłaniają kulisy ceremonii
  3. Nie żyją najbardziej utalentowani alpiniści na świecie. Nie mieli najmniejszych szans po pechowym wypadku
  4. Poznaliśmy kolejnego uczestnika Fame MMA. Zanosi się na wielki powrót do oktagonu
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News