Neymar Sergio Ramos
Paris Saint Germain
Autor Piotr Bernaciak - 24 Września 2020

Neymar: "Najlepszy piłkarz przeciw, któremu grałem? Sergio Ramos"

Neymar wypowiedział się na temat najlepszego piłkarza, przeciw któremu przyszło mu grać. Wybór padł na obrońcę Realu Madryt Sergio Ramosa. To dość kontrowersyjne stanowisko, z którym nie zgadzają się kibice.

Neymar wziął udział w formacie "Pytania i odpowiedzi" promując swój turniej "Neymar Jr's Five". W pewnym momencie otrzymał pytanie dotyczące najlepszego piłkarza, przeciw któremu grał. Brazylijczyk nie zastanawiał się ani chwilę i odpowiedział bez wahania.

Ku zdziwieniu fanów natychmiast wskazał hiszpańskiego obrońcę Realu Madryt Sergio Ramosa, który również budzi kontrowersje w świecie piłki.

- Najlepszy piłkarz przeciwko któremu grałem? Sergio Ramos. Jest wspaniałym środkowym obrońcą, a do tego strzela gole - odpowiedział Neymar bez dłuższego namysłu.

- Bardzo trudno się przeciwko niemu gra - dodał.

Brazyljski gwiazdor skomentował również wielki talent Realu Madryt, czyli 19-letniego skrzydłowego Viniciusa.

- Jest bardzo młody, przed nim jeszcze wiele lat gry i myślę, że stanie się niesamowitym piłkarzem. Stanie się jednym z najlepszych i będzie walczył o "Złotą Piłkę". Mam nadzieję, że zdobędzie wszystko, czego pragnie - powiedział Neymar.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News